5 енергетично небезпечних днів у липні, коли потрібно бути особливо обережними

Дуже важливо знати, в які дні настрій нічних світил буде найгіршим. Це допоможе вам правильно спланувати свої справи і підготувати себе до труднощів. Попереджений значить озброєний.

1 липня – протистояння Марса і Сатурна

Зазвичай протистояння – це сприятливий аспект, але з будь-яких правил є винятки. Протистояння цих двох планет завжди призводить до проблем. Марс і Сатурн протилежні, і їх енергетика абсолютно не збігається. 1 липня Марс і Сатурн принесуть в наше життя хаос. Внутрішній світ людей буде переживати метаморфози, які зараз абсолютно марні. Упевнені в собі люди можуть знайти страхи і комплекси. Цілеспрямовані можуть стати безпечними.

11 липня – перехід Меркурія в знак Рака

Меркурій в Раку себе почуває не найкращим чином. Справа навіть не стільки в стихії Води, яка не поєднується з Меркурієм. Справа тут більше в тому, що четвертий сектор гороскопу пов’язаний з сім’єю, будинком, любов’ю, а Меркурій фокусується на фінансовій сфері, на інформаційних потоках. Словом, такий союз буде досить марним. Саме в цей день в голові у людей буде плутанина. Можливі сварки з близькими, негаразди з сусідами, колегами.

13 липня – з’єднання Венери і Марса

З’єднання вважається небезпечним аспектом, особливо якщо в ньому беруть участь Венера і Марс. Дві протилежні сили, які часом взаємно доповнюють одна одну, будуть в повному дисонансі 13 числа. Буде дуже багато енергії, яку захочеться пустити на щось важливе, але багато людей зроблять помилку, тому що не зможуть прийняти вірне рішення.

Планети спутають карти: кожна постарається якось допомогти, але послуга ця виявиться «ведмежою». Люди активізуються в любові, але швидко захочуть перейти до фінансової сфери або навпаки. Щоб обійти стороною неприємності, потрібно розробити план дій і дотримуватися його неухильно.

24 липня – повний Місяць у Водолії

Повний Місяць у Водолії – день фінансового хаосу і плутанини. Астрологи не рекомендують здійснювати безцільні покупки. В цей день також не рекомендується виходити з себе. Будь-яка сварка переросте в справжню війну.

29 липня – Марс переходить в знак Діви

Марс у Діві стає повільним і робить такими ж нас. У цей і в наступні дні перебування планети в цьому Знаку у нас пропаде бажання боротися за місце під Сонцем. У багатьох людей зникне запал, мотивація. Це буде дуже ледачий і дивний день, в який багато людей не будуть виконувати свої обіцянки. Загостриться бажання робити щось корисне лише для себе. Бійтеся егоїстів і жадібних людей. Не дивуйтеся пасивній агресії з боку оточуючих.