5 кімнатних рослин, які є найкращими для дитячої кімнати

Кімнатні рослини для дитячої кімнати — питання, яке потребує особливого підходу, так як деякі квіти можуть бути нeбeзпeчними для дітей.За матеріалами:Сlutch

Бувають випадки, коли маленька дитина пробує на смак рослину, адже багато малюків тягнуть до рота все, що попадеться у їх ручки.

Щоб рослини приносили користь, медики назвали найбезпечніші кімнатні квіти для дітей, які, до того ж, ще й допоможуть – очистять повітря в дитячій кімнаті, збагатять його киснем і будуть діяти на дитину заспокійливо.

Які ж кімнатні квіти необхідно тримати в дитячій кімнаті?

Читайте також:Вставши від сну, перш будь-якого діла, промовмо Молитву до Пресвятої Богородиці про захист і допомогу

№1 Фіалка

Фіалки — дуже поширені кімнатні квіти. Безліч поколінь виросло поруч з цими рослинами. Особливих оздоровлюючих властивостей у фіалки немає, крім того, рослина насичує повітря киснем. Однак ці рослини абсолютно безпечні для дітей.

№2 Кипарис кімнатний

Це кращі кімнатні квіти для дитячої кімнати. Кипарис знищує віруси, бактерії і грибки, очищає повітря, виділяє багато кисню. Якщо в дитячій буде декілька таких рослин, то дитина буде постійно захищена.

№3 Лимонне дерево

Прекрасні кімнатні рослини для дитячої кімнати. Абсолютно безпечні для дитини. А легкий цитрусовий аромат допоможе малюкові швидше заснути.

Читайте також:14 січня – Василія Великого: ким був святий, історія свята

№4 Алое

Це абсолютно безпечні кімнатні квіти для дітей. Багато поколінь використовують корисні властивості алое в народній медицині. Ця рослина невибаглива, допоможе впоратися з iнфeкцiйними xвоpoбами, а дитина сама може за ним доглядати.

№5 Лаванда

Це перші кімнатні квіти, які допоможуть заспокоїти нервову систему дитини і налаштувати її на міцний сон. Ефірні масла лаванди заспокоюють, налаштовують на засинання, а сон буде міцним і глибоким. Дитина буде добре відпочивати.