5 кімнатних рослин, які забезпечують швидке засипання і міцний здоровий сон

Деякі кімнатні рослини здатні не тільки насичувати повітря киснем, але і можуть стати запорукою гарного сну, також позбавляють від безсоння і заспокоюють нерви.За матеріалами:Сlutch

Чим корисні кімнатні рослини для сну?

По-перше, вони насичують повітря киснем, очищуючи повітря, і деякі зелені мешканці виробляють ефірні масла, які діють на нервову систему заспокійливо, знімають стpeс, розслаблюють, забезпечують швидке засипання і міцний здоровий сон.

Якраз про такі кімнатні рослини для спальні ми і розповімо.

Читайте також:Любов без поваги, немов ангел з одним крилом – який швидко падає вниз. Дуже цінна порада матері своєму синові

№1 Меліса

Ці кімнатні квіти здатні нормалізувати сон. Ефірні олії меліси діють на нервову систему заспокійливо, регулюють емоційний фон людини, роблять сон глибоким і міцним, а пробудження бадьорим із ясною свідомістю.

№2 М’ята

Дія кімнатної м’яти схожа на дію меліси. Ці кімнатні рослини знімають стрес, заспокоюють нерви, підвищують працездатність після якісного відпочинку.

№3 Лаванда

Ці кімнатні квіти — номер один серед заспокійливих рослин. Ефірні масла лаванди широко використовуються в косметології. Лаванда найчастіше входить до складу дитячих кремів, молочка для тiлa і гелів для купання. Рослина чудово заспокоює, знімає стрес, робить сон міцним і тривалим.

№4 Кімнатний лимон

Прекрасна рослина, як для спальні, так і для кабінету. Має яскравий підбадьорливий запах, який, тим не менше, заспокоює нерви і нормалізує емоційний фон. Ці кімнатні квіти підвищують працездатність, покращують настрій, заспокоюють  і прояснюють думки.

№5 Гарденія

Ці кімнатні квіти — діють, як снодійне. Легкий аромат, який видає гарденія, впливає на центр сну в головному мозку. Ефект від кімнатної рослини чудово розслабляє, заспокоює і плавно занурює в гарний і міцний сон.