fbpx
Культура

5 липня закривається коридор затемнень: ось що потрібно зробити, щоб почати нову успішну главу свого життя

Місячне затемнення впливає не тільки на наш настрій, але і на хід подій. Хтось применшує цей факт, хтось надає йому занадто велике значення. Астрологи ж впевнені: щоб зберегти внутрішній баланс, потрібно повторювати афірмації.

5 липня закриється коридор затемнень, який вже встиг навести туману і сумбуру в нашому розміреному житті. На виході з коридору затемнень дуже важливо не втратити свої цілі і орієнтири, тому експерти пропонують кілька фраз-формул, які допоможуть закрити стару і почати нову главу долі.

Сила афірмації в період Затемнення і повного місяця

Афірмації – це позитивні установки, визначені формули, які закріплюють потрібний образ в підсвідомості. Це один з найпростіших методів нормалізації психологічного здоров’я і залучення позитивних змін у життя. Від нас вимагається лише одне – приготувати 3 змістовні фрази, які чітко і точно характеризують бажане і відповідають місячній енергетиці. Прочитати їх варто в ніч з 4 по 5 липня або з 5 по 6 липня. Добрим знаком буде, якщо в цей момент ви побачите на небі яскравий Місяць.

Складаючи афірмації, астрологи врахували фазу Місяця, його енергетику і вплив. За їх словами, будь-яке затемнення унікальне і по-різному впливає на людську психіку. Дуже важливо в такий момент вибрати вірний шлях і обдумати, чого ви насправді хочете. Спеціально для цього були підібрані кілька установок, які дадуть потрібний настрій для досягнення цілей. Найголовніше – не гнатися за нездійсненними мріями. Ви можете почати з малого – з бажань, шлях досягнення яких ви уявляєте.

Які афірмації використовувати 5 липня

1. Позитивна думка «Всесвіт піклується про мене» або « Все йде своєю чергою, як потрібно мені». Ця фраза формує всередині чітку впевненість в тому, що світ піклується про вас і направляє на щастя. Повіривши в це, ви вийдете на шлях щастя, де все складається легко і вільно. Якщо ви навчите себе сприймати поразки як досвід або урок, то будь-які неприємні ситуації будуть обертатися успіхом.

2. Фраза-формула «Я бажаю всім щастя». Місячне затемнення – підступне явище, що будить негатив, як зовнішній, так і внутрішній. Дана афірмація допоможе стримати удар і захиститися від повернення бумеранга. Якщо ми відчуваємо по відношенню до когось ненависть, злість, заздрість, то транслюємо в світ негативні вібрації, які повертаються до нас з потроєною силою. А ось якщо ми будемо бажати щастя, то воно і повернеться до нас.

3. Формула зцілення «Я люблю тебе. Я поважаю тебе. Мені дуже шкода. Пробач мене”. Ці ємні фрази наділені могутньою силою, оскільки здатні розчиняти негативні програми і змінювати поганий життєвий сценарій на щасливий. Але є умова – потрібно промовляти ці афірмації регулярно протягом місяця.

Застосування цієї формули дуже ефективне. У ній є сила, яка творить чудеса, обнуляє негатив і налаштовує на щасливе життя. Але ці чудеса являють себе не відразу, а вимагають часу і віри. Сила місячного затемнення дасть потужний заряд, щоб нові думки набрали чинності і почали відбиватися в реальності, але в подальшому вам буде потрібно продовжити роботу з ними.

You cannot copy content of this page