5 місць в будинку, де не можна зберігати гроші

5 місць в будинку, де не можна зберігати гроші.За матеріалами:Сlutch

Грошові прикмети визначають 5 місць в будинку, в яких не можна зберігати гроші. Це дуже погано позначається на добробуті і призводить до злиднів.

Фен-шуй говорить, що грошова енергія дуже примхлива. Вона потребує постійної акумуляції. А тому гроші можна зберігати тільки в спеціальних місцях, сприятливих для цього.

Ось де не можна зберігати гроші в будинку:

1.В коридорі і передпокої. Через вхідні двері в будинок проникає потік енергії, яка часто буває несприятливою. Якщо гроші зберігати недалеко від входу, то грошова енергія буде не прибувати, а, навпаки, витікати з будинку.

Читайте також:Фінансовий гороскоп для кожного знака Зодіаку на 2020 рік. Комусь доведеться економити, а хтось навіть розбагатіє

2.На кухні. Кухня – не місце для грошей. Тут є багато місць, де скупчується негативна енергетика. Наприклад, раковина, відро для сміття. Прикмети кажуть, що гроші тут будуть втрачати свою енергію.

3.В спальні. Спальня – це місце для сну. Тут все сприяє відпочинку та спокою. Люди часто зберігають гроші під матрацом, наприклад. Це велика помилка. Заощадження просто «заснуть». Вони не будуть примножуватися, а в кар’єрі можна не чекати руху вгору.

4.В туалеті чи ванні кімнаті – найгірші місця для зберігання грошових коштів. Тут акумулюється негативна енергетика, тому навіть двері в ці кімнати бажано тримати закритими. Кришка унітазу теж завжди повинна бути опущеною. Якщо тут зберігати гроші, як кажуть прикмети, то фінансове становище піде на спад і призведе до значних витрат.

5.У фотоальбомі, книгах, приладах. Всі ці речі мають власну енергетику, яка жодним чином не резонує з енергетикою грошей. Дисонанс призводить до того, що грошова енергія, як би розпорошується – нові доходи не приходять в будинок.

Зберігати гроші краще всього у вітальні, в сейфі або в спеціальному місці, у відведеній для цього скриньці.

До грошей потрібно ставитися з почестями, стежити за чистотою місця їх зберігання. Тут не повинно бути зайвих речей, але можна поставити кілька грошових талісманів фен-шуй.