fbpx

5 найбільш небезпечних днів у листопаді, коли потрібно бути обережними

Небезпечні дні бувають кожного місяця. У листопаді вони теж є, тому перед тим, як починати планувати справи на майбутнє, краще дізнатися про те, які дні і для чого будуть несприятливими.

Кінець осені – це не лише проблеми та негаразди. Не забувайте про те, що погане і добре завжди змінюють одне одне, адже Всесвіт прагне рівноваги.

8 листопада – зростаючий Місяць у Козерозі

Зростання Місяця у Козерозі – це майже завжди погано. Активний Місяць вкрай негативно поєднується з енергією стихії Землі. Це дуже небезпечний день для активності як фізичної, так й інтелектуальної. Не варто цього дня здійснювати тривалі переїзди. Це дуже несприятливий день для з’ясування стосунків, лайки та сварок. Якщо ви будете в чомусь не згодні з близькою людиною, краще не провокувати конфлікт.

10 листопада – Меркурій у поєднанні з Марсом

Поєднання цих двох планет завжди несе у собі безліч проблем та небезпек. 10 листопада – один із найнебезпечніших днів місяця. Меркурій і Марс зриватимуть справи і робитимуть життя людей гірше у всіх можливих аспектах. Багато хто стане нервовим, негативним, дуже запальним. Цього дня краще не сподіватися на випадковість і не ризикувати у фінансовій сфері. Зупиніть будь-які витрати. Будьте уважними і не ризикуйте дарма.

19 листопада – затемнення в Тельці

Зі всіх затемнень 2021 року це буде найменш небезпечним, проте 19 листопада астрологи все одно відносять його до несприятливих днів місяця. Це буде неповне затемнення Місяця у Знаку Тельця. Не варто чекати від людей, що оточують вас, гарних вчинків і добра. Вороги, яких ви наживете собі 19 числа, дадуть вам дуже багато проблем у майбутньому. Астрологи рекомендують не ухвалювати необдуманих рішень. Вони можуть бути дуже небезпечними. Це затемнення не вибачить вам помилок у роботі та справах.

29 листопада – Меркурій у поєднанні з Сонцем

Меркурій у цей день увійде із Сонцем у поєднання. Це буде зовнішнє з’єднання, тобто Меркурій опиниться за Сонцем. Це означає, що небезпека може нас підстерігати у сфері емоцій та почуттів. Люди втратять великодушність і самовпевненість. Комусь буде складніше займатися творчістю. Не виключена поява нових комплексів та страхів, зарозумілості, марнославства, гордості.

30 листопада – Місяць у Терезах

Це буде день внутрішньої дисгармонії. Терези уособлюють собою спокій і рівність, але 30 числа цього можна не чекати. Люди стануть менш позитивними та врівноваженими. Не виключено, що дадуть про себе знати старі образи. Цей день краще провести на самоті і не поринати глибоко у спогади та ностальгію.

You cannot copy content of this page