fbpx

5 найбільш небезпечних днів у травні, коли удача може відвернутися від вас

Всім, хто бажає спланувати справи на місяць вперед, варто звернути увагу на наш травневий гороскоп. Поради астрологів допоможуть не упустити удачу і легко подолати перешкоди в несприятливі дні місяця.

3 травня – день зриву планів

Овен і спадаючий Місяць створюють сильний енергетичний дисонанс, який відбивається на нашому настрої і на всьому, що відбувається навколо. Стихія Вогню, слабкий Місяць, а також з’єднання його з Меркурієм дають зрозуміти, що це складний день. Без будь-якої причини може з’явитися бажання все кинути, відмовитися від своєї мрії. Це імпульсивний Овен заявляє про себе. Джерело.

У місячному календарі такі дні відзначаються як несприятливі, але цього разу він буде ще небезпечніший. Меркурій – планета динаміки. У поєднанні з Місяцем в Овні він дасть імпульс для поширення брехливої ​​інформації, пліток, чуток і скандалів. Кожна людина виявиться під потужним впливом переживань і сторонніх думок.

8 травня – день імпульсивності

Місяць у з’єднанні з Марсом і в дисонансі з Раком. Червона планета представляє активну стихію Вогню, а Рак – спокійну стихію Води. Цей день ставить табу на наполегливість. Особливо це стосується любовної сфери життя: слід уникати суперечок і розбіжностей, щоб не спровокувати великий конфлікт.

Астрологи рекомендують думати двічі перед кожним словом або дією, а також враховувати думку співрозмовника. Намагайтеся дотримуватися логіки, а не почуттів. У такі дні особливо важливо тримати себе в руках і контролювати емоції.

14 травня – день обережності

Варто уникати багатозадачності, тому що Марс і Венера, дві протилежності, будуть перебувати в секстилі один з одним. Такий аспект підштовхує людей до змін, але не варто поспішати. Краще вибрати ту сферу, в якій хочеться досягти успіху найбільше. Тільки після цього можна починати рух вперед.

Бувають дні, в які не відбувається нічого поганого до тих пір, поки людині не починає хотітися більшого. Скромність і щедрість – ось основа щастя і стабільності 14 травня. Корисною також буде ранкова медитація на залучення щастя і хороших подій.

20 травня – час проблем в любові

20 числа людям може тотально не везти в любові, тому що біля керма буде щербатий Місяць, дисонуючий зі Стрільцем. Стрілець – символ свободи, самодостатності і сили духу. У такі дні всі ці якості приносять проблеми, тому що спадаючий Місяць не надає підтримки.

Читайте також: Сьогодні День ангела у Вікторії. Будь щаслива та квітуча

Краще не призначати побачення на цей день і не заводити нові знайомства. Справити хороше перше враження буде складно.

25 травня – день негативних установок

Місяць опиниться під впливом Водолія, який повністю заблокує всі позитивні почуття і думки. Зрозуміло, цього можна уникнути: варто триматися ближче до тих, хто не втрачає позитив навіть в найскладніших і неприємних ситуаціях.

Виправити становище можна буде завдяки позитивному аспекту Місяця і Юпітера. Такий союз означає, що при належному бажанні можна не просто перемогти негатив, а й стати сильнішими, мудрішими, розумнішими.

You cannot copy content of this page