fbpx
Поради

5 найбільш небезпечних днів у вересні, коли краще уникати дорогих покупок і нових стосунків

Далеко не всі дні є сприятливими і позитивними. Іноді відбувається щось таке, що псує енергетику того чи іншого дня.

Небезпечні дні не говорять про те, що вас зовсім точно чекає фіаско і проблеми. Просто в такі дні потрібно залишатися гранично зібраними і позитивними і не фокусуватися на чомусь іншому. Постарайтеся навчитися випромінювати енергетику оптимізму, щоб в такі дні вам було простіше переживати несприятливі зміни.

10 вересня – перехід Венери в знак Скорпіона

Венера в цьому знаку Зодіаку відчуває себе не кращим чином. Даний перехід позбавить планету творчого начала. Люди стануть метушливими і не пунктуальними, слабкими і ледачими. Особливо сильно це буде помітно 10 числа. 10 вересня плани багатьох людей зірвуться.

11 вересня – Місяць в перигеї

Сильне зближення Місяця з Землею відбудеться в момент його зростання в знаку Скорпіона. Такий стан вкрай негативно позначиться на нашому настрої, удачі в любові. Швидше за все, Місяць в Скорпіоні спровокує зростання ревнощів, недовіри. Нещодавно розпочаті стосунки можуть зруйнуватися. Щоб цього не сталося, астрологи радять в цей день якомога менше часу проводити разом. 11 числа краще зайнятися чимось самостійно, не просячи другу половинку про допомогу і не пред’являючи їй ніяких претензій.

15 вересня – перехід Марса в Знак Терезів

Стихія Марса – Вогонь, а Терезів – Повітря. Це гримуча суміш, яка буде негативно впливати на нас не тільки 15 вересня, але в наступні півтора місяця. Цей день можна назвати днем ​​дисгармонії, дисбалансу. Люди стануть прагнути до ризиків, а про помірність багато з нас просто забудуть. У цей день можуть повернутися погані звички. Також астрологи вважають, що 15 вересня буде підвищена ймовірність зрад, формування любовних трикутників.

21 вересня – Повний Місяць у Овні

Повний Місяць – це сам по собі час не найпростіше. У вересні Місяць в цей момент буде знаходитися в знаку Овна, що зробить цей день дуже небезпечним. 21 числа краще не виходити за межі власної зони комфорту. Важливо займатися найпростішими справами, а ще краще – просто відпочити. Вівторок буде вихідним для невеликого числа людей, тому астрологи рекомендують поменше втомлюватися в цей день.

27 вересня – початок ретроградного Меркурія

Ретроградність Меркурія буде обіцяти всім нам неприємності фінансового характеру. 27 вересня і в наступні 3 тижні краще не робити дорогих і необдуманих покупок. Поки Меркурій буде рухатися в зворотному напрямку в знаку Терезів, наш настрій буде постійно скакати то вгору, то вниз. 27 вересня люди і зовсім можуть просто забути все хороше. На перший план вийдуть неприємні спогади, образи.

You cannot copy content of this page