fbpx

5 найбільш нeбeзпeчних днів у вересні

Чому в деякі дні Фортуна немов супроводжує нас в кожному починанні, а в інші – відвертається, і доводиться докладати зусилля, щоб не опинитися біля розбитого корита? За удачу чи невдачу відповідають різні фактори: це і випадкові обставини, і везіння, і біоенергетика самої людини, і те, як розташовані в той чи інший день зірки.

Експерти підготували для вас перелік найнeбeзпeчніших днів нинішнього вересня. Пам’ятайте, що навіть в несприятливий час можна опинитися на коні, якщо мислити позитивно і творчо і позбутися від думок, які відлякують від вас удачу .

9 вересня. Полутораквадратура Венери і Нептуна
У цей день дві планети, Венера і Нептун, увійдуть в конфлікт. Так як Венера належить до планет «внутрішніх», які обертаються навколо Сонця всередині орбіти Землі, а Нептун, відповідно, до «зовнішнім», їх протистояння призведе до ділових та соціальних конфліктів ієрархічного плану.

В такий день доручення начальства здаються нездійсненними, а підлеглі, відповідно, нерозторопними. Вірогідні також суперечки між старшим поколінням і молодшим: можна зіткнутися як з протестом дочки-підлітка, так і з непереможними установками покоління бабусь-дідусів. Серед колег варто остерігатися таємних удapів в спину і не брати участь в поширенні пліток.

Відразу кілька обставин можуть погіршити стан справ. Перше: Венера і Нептун зійдуться в негативному аспекті в Зодіаку Скорпіон, що активізує у багатьох людей приховані егоїстичні бажання, інтерес до інтриг й інші темні сторони характеру. Друге: на цей день припадає дзеркальна дата 09.09.

За сприятливих обставин в дзеркальні дні можна виконувати бажання, проте якщо в цей день з самого ранку все піде не так, краще не спокушати долю і подбати про власний енергетичний захист. Третє: на 9 число випадає Молодик. Занепад сил перед обличчям можливих труднощів здатний зруйнувати плани, а тому не можна піддаватися апатії і пускати справи на самоплив.

14 вересня. Меркурій і Нептун в опозиції
Несприятливий аспект призведе до зіткнення точок зору, до внутрішніх конфліктів і сумнівам. Можливі боротьба високих помислів і низинних думок, складний вибір між бажаннями і необхідністю. Підвищується ризик зради і лицемірства, виникають обставини, в яких можна на догоду скороминущої вигоди зруйнувати те, що вже створено. У такі дні таємне стає явним, рвуться любовні трикутники.

Щоб благополучно провести такий день, необхідно прислухатися до голосу розуму зранку і до самого вечора, не піддаючись миттєвим поривам. Допомога близьким і невелика посильна благодійність можуть розгорнути відбувається на вашу користь.

19 вересня. Місяць в тригоні з Сонцем
Цей аспект веде до застою і апатії, Козеріг – знак Зодіаку, під егідою якого пройде цей день, – може призвести до загострення впертості там, де необхідні гнучкість і погляд з боку. Цей день небезпечний тим, що, не розглянувши власні слабкі сторони, недооцінивши супротивників і конкурентів і не «прикривши тили», можна провалити навіть успішне починання.

Як запобігти небезпеці дня? Дотримуватися обережності, звертати увагу на дрібниці і по можливості не планувати нічого грандіозного. Ця дата є сприятливою для згладжування гострих кутів у стосунках.

Читайте також: 5 звичайних жіночих імен, які зводять чоловіків з розуму

23 вересня. Квіконс Меркурія і Урана
Цей аспект веде до протиборства двох протилежностей. У таку дату можна прийти до взаємовиключних висновків і опинитися в глухому куті, а також зіткнутися з помилками минулого і потім довго розбиратися з наслідками. Особливо це характерно для фінансів, але і в інших життєвих сферах комусь, можливо, доведеться повертати борги або розплачуватися за рахунками.

Щоб уникнути негативної енергетики 23 вересня, краще слідувати за обставинами і триматися в стороні від життєвих драм. Своєчасний відпочинок принесе набагато більше користі, а наші поради допоможуть вам відпустити минуле і почати життя заново.

25 вересня. Повний місяць у Знаку Овен
Повний Місяць – час енергетики на піку. В такий час зустрічі не випадкові, а будь-яка подія може виявитися знаком згори і привести до доленосного повороту на життєвому шляху.

Всі ці обставини можуть бути сприятливі, але вплив підвладної вогненної стихії Овна загрожує внести свої корективи в плани на день. Небезпека підстерігає імпульсивних людей, схильних до спонтанних дій і не дуже обережних у висловлюваннях. Можна надовго зіпсувати відносини з людьми, від покровительства яких залежить благополуччя.

Також потрібна обачність в судженнях: своєю думкою краще не ділитися з приятелями або колегами, щоб сказане не обернулося проти вас. У такі дати повільніше загоюються paнки, тому фахівці радять акуратно звертатися з гострими предметами і вогнем.

Джерело.

You cannot copy content of this page