fbpx

5 найбільш небезпечних днів в квітні: астрологи вказали дати, коли потрібно бути особливо обережними

Зірки і планети не завжди знаходяться в хорошому положенні. Часом нічні світила роблять деякі дні вкрай несприятливими. Саме про такі непрості квітневі дні розповіли астрологи.

Ми самі програмуємо себе на успіх або невдачі. Намагайтеся думати про хороше, а з проблемних ситуацій виносити тільки найкраще.

13 квітня – зростаючий Місяць у Тельці

Зростання Місяця в Тельці рідко буває корисним, але в цього разу він буде особливо небезпечним через вплив несприятливого аспекту Сонця і Марса. В цілому цей день буде досить непередбачуваним, а люди непоступливими, жадібними і злопам’ятними. Краще не переходити нікому дорогу. На радарі можуть виникнути нові проблеми як в сфері любові, так і в справах і роботі.

19 квітня – Сонце в з’єднанні з Меркурієм

Це дуже небезпечний день, незважаючи на те, що 19 числа Меркурій переходить в Знак Тельця, в якому відчуває себе досить стабільно і сприятливо. З’єднання Сонця і Меркурія несе біди і негаразди в сферу роботи і фінансів. У цей день краще не міняти валюту, не купувати і не продавати акції. Астрологи радять не обговорювати з начальством своє підвищення, не просити кращих умов. Аспект небесних тіл зробить людей більш агресивними.

25 квітня – Меркурій в з’єднанні з Венерою

З’єднання двох протиборчих планет – це завжди погано. Такий аспект зробить 25 квітня вдень внутрішніх протиріч, дисгармонії. У людей буде мало сил, багато переживань і приводів для розладу. Але не варто потопати у всьому цьому. Краще знайти спосіб переключитися. Це може бути спілкування з близькими, з друзями, відвідування нового місця, перегляд веселого фільму.

27 квітня – найнебезпечніший день в квітні

Це день закінчення найбільш сприятливого періоду 2021 року. Плутон стане ретроградним. У такому положенні він пробуде аж до 6 жовтня. За цей час краще не допускати сильних сварок з близькими людьми. Що стосується безпосередньо 27 числа, то в цей день краще не конфліктувати взагалі ні з ким і ні з якого приводу.

Крім цього 27 квітня – час повного Місяця, причому не простого, а суперповню. Суперповня – це коли повний Місяць збігається з моментом максимального наближення до Землі, що має назву перигеем. У цей день експерти радять не братися за нові справи і бути гранично уважними. Негативні думки будуть вкрай небезпечними.

29 квітня – спадний Місяць у Стрільці

Місяць на самому початку цієї фази негативно впливає на людей, особливо в Знаку Стрільця. 29 квітня краще не вирушати в далеку дорогу, не починати нових справ і не ризикувати даремно. Утримайтеся від критики на адресу близьких людей і знайдіть в собі сили, щоб навчитися прощати образи. У цей день краще більше думати про хороше.

 

You cannot copy content of this page