fbpx

5 найгірших днів у жовтні. Плануючи справи неодмінно врахуйте це

Це допоможе вам обійти стороною проблеми і перешкоди на шляху, зберігши поруч з собою удачу. У ці дні можуть загострюватися негаразди, повертатися старі і з’являтися нові проблеми. Залишайтеся позитивними, щоб не наражатися на проблеми.

7 жовтня – перехід Венери в Знак Стрільця

Це дуже важливий перехід, але несприятливий. Стихія Вогню – це зовсім не те, що потрібно цій планеті для того, щоб відчувати себе добре. Справа в тому, що у Венері немає ні частки цієї стихії, тому нас чекає небезпечний день і наступні кілька тижнів аж до 4 листопада включно. Це буде складний період для взаємин з близькими, а також час, коли енергетичні запаси людей можуть дуже швидко вичерпуватися. Бережіть сили, витрачаючи їх дуже акуратно.

8 жовтня – Сонце в з’єднанні з Марсом

З’єднання – дуже небезпечний аспект, особливо коли в ньому бере участь Сонце. Марс сховається за ним, що викличе потужний сплеск негативних хвиль. Це негативно позначиться на житті більшості з нас. Багато людей стануть в цей день емоційними, агресивними і не готовими йти на поступки навіть своїм близьким. Знаходити спільну мову буде гранично складно. Це буде дуже непростий час, і, до нашого нещастя, наступний день його продовжить.

9 жовтня – Сонце в з’єднанні з Меркурієм

У цей день Сонце опиниться в з’єднанні з іншою планетою – Меркурієм. Це буде внутрішнє з’єднання, тому планета стане прямо перед нашим світилом. У цей день астрологи радять не вирушати в подорожі і берегти свої гроші. Крім цього варто відзначити, що Меркурій і Марс теж виявляться в з’єднанні. Це означає, що 9 числа нас чекає найнебезпечніший день жовтня. Негативна енергія буде дуже сильна. Будьте уважні і не ризикуйте своїм авторитетом, своєю репутацією.

20 жовтня – Повний місяць у Овні

Як і минулого місяця, в цей повний Місяць опиниться в Овні. Цей день стане практично точним повторенням попереднього повного Місяця. У багатьох з нас все буде валитися з рук. У іншій частині людей з’явиться невпевненість і незрозумілого роду агресія, нетерпимість. Стихія Вогню виведе Місяць і нас з вами з рівноваги. Це буде дуже складний робочий день, в який варто бути подвійно обережними.

30 жовтня – Марс переходить в Знак Скорпіона

Цей перехід буде дуже небезпечним. Якщо Терези просто приносили деякі негаразди, то Скорпіон майже повністю «погасити» все хороше, що є в Марсі. Наприклад, мова може йти про нашу з вами мотивацію. У Скорпіоні планета не зможе давати нам бажання рухатися вперед. До 13 грудня доведеться нам самим якось мотивувати себе. 30 жовтня стане найбільш ледачим днем ​​місяця. Не чекайте, що хтось із ваших знайомих захоче виконати дані раніше обіцянки. Не давайте нікому в борг у цей день.

You cannot copy content of this page