5 найнебезпечніших днів у квітні, коли потрібно бути уважними і уникати сварок

Постарайтеся в ці дні триматися за ниточку, яка могла б вас привести до внутрішньої гармонії і спокою. Не варто починати важливих справ в небезпечні дні і провокувати навколишніх. Джерело.

4 квітня – день великого дисонансу

Овен і останній день убування місячного диска поєднуються вкрай негативно. Це означає, що настане час для граничної передбачливості. Люди можуть поводитися не в своїй звичній манері, і до цього доведеться звикнути.

Найбільша небезпека чекає на всіх, хто буде зайнятий роботою, покупками і фінансовими справами в цілому. Цей день не підходить для роботи з цифрами, рівно як і для спілкування з людьми. Пошуки другої половинки можуть принести лише розчарування, тому краще залишитися на самоті, якщо доля поки не подарувала вам любов. Сімейним людям 4 числа астрологи радять залишитися з родиною, подарувавши рідним свою увагу.

10 квітня – початок ретроградного руху Юпітера

Юпітер є важкою планетою, тому його зворотний рух буде досить небезпечним, але і запобігти проблемам можна. Через те що Юпітер знаходиться порівняно далеко, він не буде впливати на нашу свідомість різко і швидко.

Він потроху постарається відключити інтуїцію і змінити свідомість людей, але в багатьох випадках це стане помітно. У цей день основна небезпека виходить з глибин нашої свідомості, тому чекати біди від оточуючих не потрібно. Постарайтеся залишатися вірними своїм принципам і не міняти планів 10 квітня і найближчі кілька днів аж до 12 числа. Це дуже важливо для тих, хто не хоче зустрітися з негараздами.

17 квітня – день самоти

Будь-які контакти з людьми можуть обіцяти великі проблеми, але не тільки тому, що зростаючий Місяць опиниться в знаку Діви. Місяць буде в опозиції з Венерою, що принесе проблеми в любовній сфері. Такий аспект заразить людей зниженою самооцінкою і підвищеною стомлюваністю, тому фізична робота потребує великих витрат енергії.

Астрологи рекомендують не виносити свої проблеми на загальний огляд і не сваритися з іншими людьми в усіх на очах. Варто остерігатися спілкування з енергетичними вaмпiрами, тому що вони не залишать від вашого гарного настрою і каменю на камені. Будьте самодостатніми, але не показуйте недовіри.

19 квітня – повний Місяць

19 числа повний Місяць у Терезах буде досить небезпечним. Стихія Повітря і підвищена активність Місяця не принесуть багато проблем, але в цей день Місяць опиниться в протистоянні з Сонцем. Такий конфлікт двох найпотужніших енергетик негативно позначиться на більшості повсякденних справ. Астрологи і експерти не рекомендують ризикувати 19 числа.

Бажано не ступати на шлях необережності в цей день. Потрібно все робити послідовно, без поспіху. Не варто провокувати навколишніх людей, краще бути максимально доброзичливими. В іншому випадку може наступити чорна смуга.

Читайте також: Викиньте ці речі з будинку, щоб у ньому оселилися щастя, успіх і благополуччя

28 квітня – день творчого застою

Нові ідеї 28 числа відвідають небагатьох. Проблема нестандартного мислення і пошуку обхідних шляхів буде викликана конфліктом між спадаючим Місяцем і Водолієм. Додасть оливи у вогонь знаходження Місяця в секстилі з Юпітером. Такий аспект призведе до ще більших проблем в роботі інтелектуального характеру.

Крім проблем в діловій сфері, в цей день також можливі негаразди і в сфері любові. Йдеться про тих людей, які знаходяться в пошуках другої половинки. Справити позитивне враження на незнайому людину буде набагато складніше. Не варто намагатися дивувати людей: астрологи радять сфокусуватися на спілкуванні з друзями і близькими.