fbpx
Культура

5 небезпечних днів у лютому, коли потрібно бути особливо обережними

Небезпечні дні вимагають максимальної обережності, але це не означає, що вам обов’язково Не пощастить. Просто потрібно не забувати про наявність запасного плану і про те, що всі важливі справи в цей час зажадають особливої уваги і концентрації. Джерело

6 лютого – день самоти

Сімейним людям можна побути з сім’єю, але чекати від всіх навколо відкритості, доброти і любові не варто. Зростаючий Місяць погано поєднується з Раком, тому очікується сильний енергетичний дисонанс. Він відіб’ється на бажанні людей знаходити спільну мову і бути гнучкими. Астрологи радять насолодитися самотністю, якщо ніхто з найближчого оточення не проявить ініціативи і не запросить вас відпочити після роботи.

Домсягти великих успіхів 6 лютого, швидше за все, не вийде. Це означає, що зайві амбіції в цей день будуть тільки заважати.

9 лютого – повний і сильний Місяць у Леві

В цей день Місяць буде знаходитися близько до перигей, тобто до близької точки орбіти до Землі. Сила Місяця сильно зросте – і це не найкраща новина, адже нас чекає повний Місяць у Леві. Енергія стихії Вогню зіллється з активністю непередбачуваною Місяця. Через це найбільш проблемною сферою 9 лютого стане ділова. На щастя, цієї неділі, тому багато будуть звільнені від роботи.

З іншого боку, у кожного з нас є якісь особисті справи, які ми хочемо зробити в неділю. Варто уникати і їх, тому що з високою ймовірністю вони можуть не вийти. Астрогоги рекомендують зробити 9 лютого днем відпочинку від будь-яких справ і обов’язків.

17 лютого – день початку ретроградності Меркурія

Ця маленька, але швидка планета сильно впливає на події в нашому житті, а також на настрій людей. У періоди ретроградності Меркурія люди стають менш розважливими і більш схильними до образ. Меркурій в ретроградном стані заважає укладати угоди, знайомитися, знаходити компроміси. Особливо небезпечним є день початку зворотного руху.

Це буде небезпечний понеділок, в який не слід виходити за рамки дозволеного. Можна наштовхнутися на великі проблеми, тому краще просто займатися своїми обов’язками, не давати нікому порожніх обіцянок і не домагатися свого хитрістю. Також в цей день астрологи рекомендують не проводити великих покупок, особливо через інтернет.

24 лютого – день інтелектуального спаду

24 число – перший день зростання Місяця, який пройде під егідою Риб. Серйозних проблем варто очікувати всім, хто займається інтелектуальною діяльністю: Риби відповідають за мотивацію і кмітливість, але в перший день зростання місячного диска ефект майже завжди є зворотним очікуваному.

Крім цього можливі стреси, підвищення тривоги і втоми. Зняти їх допоможе корисна медитація на очищення свідомості. Не спрощує ситуацію і те, що це буде понеділок. У перший день тижня важливо не втратити впевненість у собі, так що всі можливі негаразди не варто сприймати надто близько до серця. Потрібно пам’ятати про те, що вони є частиною нашого життя.

Читайте також: Астропрогноз на лютий: Зірки і планети обіцяють в ці дні удачу. А от деяким знакам Зодіаку доведеться проявляти обережність трохи частіше, ніж іншим

29 лютого – «високосний день»

2020 рік є високосним, а 29 лютого – часом найбільшої концентрації проблем та негараздів. Експерти рекомендують в цей день обережніше ставитися до нових справ і знайомствам. Не варто ризикувати і починати займатися чимось незвичним. На щастя, в цьому році 29 число випадає на суботу, тому можна буде сфокусуватися на простих домашніх справах, відпочинку та релаксації.

Саме так і варто прожити цей день – в спокої і безтурботному відпочинку. Якщо ж вам доведеться зайнятися роботою або якщо вас чекає повноцінний робочий день, то потрібно тримати вухо гостро. Бажано уникати великих витрат, сварок і негараздів. Навіть маленька проблема здатна буде перерости в цей день в щось грандіозне і неприємне.

You cannot copy content of this page