fbpx

5 оберегів в спальні, які будуть охороняти ваше сімейне щастя

Ви не можете залучити гармонію e вашу пару? Боїтеся втратити ваше щастя? Чи відчуваєте поруч енергію заздрості? Тоді вам потрібно поставити в спальню обереги, які будуть охороняти сім’ю від негативу.

Ці обереги можна купити або зробити своїми руками. Ідеально, щоб ви самі їх робили, тоді ви будете вкладати в предмет енергію любові, благополуччя, достатку і щастя.

Вінчальні ікони

Найпотужніший оберіг для спальні – вінчальні ікони. Вони рятують сім’ю від бід. Перед ними потрібно молитися і просити щастя і любові вашій парі. А коли один з подружжя хворіє, потрібно запалювати біля них церковну свічку.

Пасхальна писанка під матрацом

Наші предки в першу шлюбну ніч підкладали молодятам в ліжко дерев’яну пасхальну крашанку. Її оздоблювали заздалегідь, завдаючи певну символіку для залучення щастя, багатства і любові. Зараз її можна тримати в ліжку для тих же потреб.

Ляльки-мотанки

Українські ляльки-мотанки – найпотужніший оберіг для залучення достатку. Тільки вони не повинні бути зшиті і без гострих предметів y ній, наприклад голок. Ляльки-мотанки оберігають спальню і сім’ю від заздрості і бід.

Читайте також: Чому ніколи не можна ставати і сідати на поріг?

Знак інь-янь

Він символізує єднання чоловіка і жінки. Він допомагає досягти рівноваги, просвітлення і залучити в будинок любов. Медальйони, малюнки і будь-які прикраси будуть притягувати в вашу сім’ю гармонію і процвітання.

Дзвіночки любові

Потрібно взяти два дзвіночка з міді. Один дати чоловікові, інший взяти собі. Кожен повинен згадати радісні моменти вашого спільного життя. Потім їх потрібно зв’язати між собою червоною ниткою і повісити в спальні.

Джерело.

Позначки:
facebook