fbpx

5 обов’язкових оберегів, які мають бути на кожному весіллі

Коли закохані люди приймають рішення пов’язати себе узами шлюбу, це величезне щастя для кожного з них. Саме з цього моменту починаються весільні клопоти, які забирають багато сил, але при цьому приносять багато задоволення. Найчастіше молодята впевнені, що нічого не зможе зіпсувати для них радісний день весілля.

Однак в цей момент вплив негативної енергії, що виходить від заздрісників і недоброзичливців, може не тільки зірвати захід, але відбитися на майбутньому спільному житті закоханих. Експерти пропонують вашій увазі п’ять обов’язкових оберегів, без яких не обходиться жодне весілля.

Обручки
Обручки є найсильнішим оберегом для молодят. Не дивно, що ще до весілля пара приділяє багато уваги саме цій прикрасі, адже з моменту одруження саме обручки будуть зберігати їх союз. Однак при виборі слід дотримуватися певних рекомендацій, адже тільки в цьому випадку вони стануть не просто аксесуаром, а сильним оберегом для вашої родини.

Не рекомендується купувати обручки з малюнками, гравировками і занадто помітним камінням. У цьому випадку ваш аксесуар буде залучати багато уваги, а значить, його енергетика ослабне дуже швидко. Замість цього віддайте перевагу найбільш простим варіантів, які не будуть кидатися в очі.

Деякі камені притягують негативну енергетику, особливо якщо вони чорного або червоного кольору. З такими каменями молодята будуть часто лаятися, а через це їх шлюб може закінчитися дуже швидко.

Якщо наречений і наречена вирішили придбати обручки, то купувати їх потрібно одночасно, інакше шлюб молодят буде хоча і довгим, але нещасливим: вони завжди будуть один для одного чужими людьми.

Не варто перекуповувати обручки у інших людей або купувати їх в комісійних магазинах. Прикраси можуть зберегти в собі енергетику попередніх володарів, яка може бути негативною, особливо якщо шлюб попередніх власників закінчився розлученням. Щоб уникнути подібних проблем, рекомендується купувати нові обручки.

Фата
У сучасному світі багато весільних образів не включають наявність фати, але класичний наряд не можна уявити без цього атрибута. На Русі під час одруження голова і плечі дівчини обов’язково були покриті фатою. Під час весілля дівчина покидала свою сім’ю і ставала частиною сім’ї нареченого, а завданням фати як оберега був захист її від злuх сuл і підступів під час цього переходу.

Особливу увагу слід приділити фасону фати: вважається, що вона повинна бути трохи нижче плечей. Після весілля категорично заборонено викидати, віддавати або продавати фату, інакше разом з нею ви позбудетеся від свого щастя. У майбутньому ви зможете використовувати фату як оберіг для вашої дитини. Накриваючи немовля фатою, ви зможете зцілити його від хвopоб і недуг.

Букет квітів
Навіть зараз майже неможливо уявити наречену без весільного букета. Однак мало хто знає, що самі квіти не тільки доповнюють весільний образ, але і є сильним талісманом. Важливо, щоб при складанні букета враховувалися смаки і переваги обох молодят. У цьому випадку ваш шлюб триватиме довго. Бажано, щоб в складі букета були троянди, кали або орхідеї.

Енергетика цих квітів притягує багатство, захищає пару від конфліктів і стороннього втручання. Не рекомендується поєднувати в букеті червоні і білі троянди, інакше згодом один з подружжя може зважитися на зраду. Не забудьте прикрасити букет зеленню, щоб в житті коханих завжди панувала гармонія і любов.

Kоровай
Коровай – старовинний весільний оберег. В наші дні молодята намагаються купувати короваї в магазинах або роблять їх на замовлення, але така випічка позбавлена особливих енергетичних властивостей, а значить, вона не зможе стати вашим оберегом. Бажано, щоб коровай спекла найближча родичка нареченої, яка прожила в шлюбі тривалий час: в цьому випадку вона вкладе в нього частину своєї удачі.

Читайте також: Ім’я майбутнього чоловіка можна дізнатися по своїй даті народження

Щоб уникнути зради з боку коханої людини, ви можете прикрасити коровай птахами. Якщо ви хочете, щоб у ваших стосунках панувала гармонія, прикрасьте його рослинним орнаментом. Прикрасивши його геометричними фігурами, ви зможете назавжди зберегти любов.

Рис
Традиція посипати молодят рисової крупою поширена в бвгвтьох країнах. За допомогою цього ритуалу гості і найближчі родичі залучають в життя пари багатство і захищають молодих від фінансових труднощів. Щоб шлюб закоханих був щасливим, перед одруженням один з батьків повинен вручити їм жменю рису, яку необхідно потім протягом року зберігати під подружнім ліжком.

Джерело.

You cannot copy content of this page