fbpx

5 особливих фраз для тих, у кого виникли життєві труднощі

Тільки внутрішній потенціал зможе допомогти Вам у подоланні життєвих труднощів. Життя схоже на зебру. Ні для кого це вже давно не секрет. І чорна смуга рідко попереджає про своє несподіване настання. У такі моменти здається, що все марно. Ні підтримка рідних і коханих людей, ні розумні книги, ні втеча від самої себе і від накопичених проблем. Тому єдиним виходом залишається сподіватися на власні сили і віру в краще. Знайти внутрішній «дзен» – справа непроста. Але хто як не Ви самі можете знайти точку рівноваги в своїй тонкій і вразливою душі?

Отже, сідайте зручніше, і приготуйтеся до прочитання тих самих фраз, після яких Ваше ставлення до життєвих складнощів точно повернеться під іншим кутом.

1. Я трохи поплачу. Я маю на це повне право. А потім знову буду посміхатися
Сльози – це найсильніша емоційна розрядка, на яку здатний наш організм. Тільки через них, Ви зможете виплеснути всю бурю пережитих Вами почуттів, образ і прикрощів.

Але дуже важливо, щоб такі моменти жалю до себе не входили в звичку і не ставали постійними супутниками у Вашому житті. Поплакали, після чого берете себе в руки і йдете прикрашати чорні смужки в білі. Знову почати посміхатися – ось Ваша мета!

2. Тільки я можу допомогти самій собі пережити всі життєві труднощі
Ви можете і ви повинні слухати своїх рідних, друзів, близького партнера. Але, в остаточному підсумку, тільки Ви самі зможете підняти себе на щабель вище. Ви повинні знаходити в собі сили, щоб боротися з цими труднощами. А близькі тільки підтримають Вас в цьому.

3. Я не в силах змінити обставини, але я в силах змінити ставлення до них
Ми не в силах змінити абсолютно всы негативні обставини в нашому житті. Може трапитися що завгодно: хвороба, втрата людини, розрив, розлука. Як би ми не старалися, чому бути, того не минути.

Але ми можемо змінити свої думки, стосовно подій, що відбуваються. Говорячи собі «Не можу», ми опускаємо руки, самі того не усвідомлюючи. Говоріть «Я зможу це!». Киньте виклик самій собі. І Ви побачите, як розправляться Ваші крила!

4. Тільки переступивши через страх, можна почати знову жити
Ви повинні пам’ятати що таке зона комфорту. Це те саме відчуття безпеки і комфорту, в якому ми живемо з кожним днем.

Але настають моменти, коли рамки цієї зони руйнуються і необхідно переступити через них і йти далі. Вам буде страшно. Ви будете зважувати всі «за» і «проти». Але рано чи пізно вихід з комфортного куточка стане життєво необхідним.

Згадайте п.2 цієї статті. Тільки ви самі можете допомогти собі пережити цей етап, а без подолання себе це буде неможливим. Зрештою, життя триває! Значить потрібно завжди робити крок вперед.

5. Щодня необхідно піклуватися про свій внутрішній балансі і спокій
Ви регулярно ходите до потрібних лікарів, дбаєте про своє здоров’я. Сидите на дієтах, тому що це корисно. Контролюєте близьких, щоб вони теж були здорові. Але чомусь ми завжди забуваємо про здоров’я нашого внутрішнього світу. Наші почуття і потреби теж потребують турботи і уваги.

Матеріальні цінності більш відчутні, тому ми більше робимо на них акцентів. Але вони будуть зовсім не важливі, якщо Ви забудете про свої душевні потреби, особистісної цілісності і про звичайні моментах, що дарують щастя.

Читайте також: Найкращий спосіб помститися усім, хто вам зробив боляче

Крім іншого, дуже багато залежить від самооцінки. Коли навалюються неприємності, важливо бути до цього готовими. Внутрішня впевненість в собі – це Ваш найголовніший щит і меч. Будь-які труднощі можна подолати, знаючи, що Ви най-най.

Щодня у нашому світі відбуваються тисячі подій. Нічого не стоїть на місці. І як би не хотілося, нам теж потрібно змінюватися, слідом за ходом життя. Складний етап може початися в будь-який момент. Він не питає у нас дозволу. І ми ніколи не будемо до нього на 100% готові. Але почати зміцнювати силу свого духу Ви можете прямо зараз. І тут Вам допоможуть ці 5 фраз. Головне завжди пам’ятайте, веселку можна побачити тільки після дощу!

Джерело.

You cannot copy content of this page