5 ознак того, що у вас немає чоловіка, навіть якщо ви заміжня

Ви знаєте, що означає бути дружиною. Однак це не означає, що ваш партнер розуміє, що означає бути чоловіком і подружжям взагалі. Звідки ти знаєш, розуміє він це чи ні? Ось 5 ознак того, що у вас дійсно немає чоловіка, навіть якщо ви заміжня.

1. Йому байдуже, чого ти хочеш і що тобі потрібно

Його не турбують ваші бажання і потреби. Він не знає, чого ти хочеш від життя, від любові, і навіть не намагається це зрозуміти. Ви навіть можете прямо сказати йому, чого хочете від нього, але він рідко це робить. Він насправді не намагається з’ясувати ваші приховані потреби, про які ви не говорите. Такий чоловік ніколи не зможе задовольнити ваші потреби, тому що він просто не знає про них і не хоче про них знати.

2. Він не робить для вас нічого особливого

У вас немає справжнього чоловіка, якщо він не робить для вас нічого особливого. Це не просто відсутність зусиль, щоб змусити вас почуватися коханою, це відсутність внутрішньої мотивації. Якщо він не відчуває себе зобов’язаним зробити для вас щось прекрасне, значуще, значить, він вас просто не цінує. Йому байдуже, як ви себе почуваєте, тому немає великих чи маленьких романтичних жестів.

3. Він не спілкується з вами

Куди їде і коли повернеться, не каже. Він не обговорює з вами важливі рішення. Він не відповідає на ваші повідомлення та дзвінки. Якщо він безсоромно ігнорує вас, значить, він не ваш чоловік.

4. Він очікує, що ви будете йому підкорятися

У вас немає справжнього чоловіка, якщо він очікує від вас того, що він хоче. Він очікує, що ви будете готувати їжу, прибирати в будинку і доглядати за ним, обслуговувати його, задовольняти всі його потреби і бажання. Він вважає, що у вас не повинно бути власних думок, бажань і взагалі незалежності.

Він ставиться до шлюбу як до бізнесу, зменшує витрати та збільшує дохід. І ви дієте як благодійник, що віддаєте себе безкорисливо і нічого не отримуєте натомість. Він виглядає як роботодавець, а ти — працівник.

5. Він не ставиться до вас як до рівної людини

Він не розуміє своєї ролі чоловіка, якщо не ставиться до вас на рівних. Він голова, ви не партнери, ви чоловік і дружина, і він вважає вас нижчою від себе. Він очікує послуху. Можливо, він щиро вірить, що чоловіки кращі за жінок, тому він так і робить. А може, він просто думає, що він кращий для вас. У будь-якому випадку, це думка не справжнього чоловіка.