5 перевірених способів, як зупинити проблеми у вашому шлюбі

Якщо у вас виникли серйозні проблеми у подружжі, це ознака того, що настав час посилити ослаблений зв’язок, який все ще вас єднає. Як? Цих 5 ефективних методів допомагають ліквідувати навіть найбільші сімейні пожежі.

1. Зміни спосіб мислення

“Шлюб – це раз і на все життя”.

Ці слова звучать для тебе як вирок, чи вони дають почуття безпеки? Разом із труднощами у твоїй голові з’являється думка про розлучення? Щоб зрозуміти суть шлюбу краще, слід трактувати його як нерозривну єдність.

Читайте також: Чому щасливі пари завжди сплять окремо

2.Глянь із любов’ю на своє минуле

Може коріння твоєї думки про довговічність шлюбу у тій моделі стосунків, яку ти бачив у своїй сім’ї? Але пам’ятай, що ти можеш організувати своє життя за іншим сценарієм. Ти не приречений ставати на ті ж граблі і повторювати чиїсь помилки.

3. Думай, що говориш

У розпалі сварки, утримуйся від використання слів, за які потім пожалієш. Взаємні звинувачення не приносять нічого доброго, навпаки приводять до все більш різкого обміну думками та поділом.

4. Говори про те, що цінуєш стосунки

Нехай на твоєму робочому столі буде сімейне фото. Щодня пиши/телефонуй своїй половинці, якщо їдеш кудись без неї. Частіше говори у формі “ми”: ми з дружиною, ми з чоловіком. І тут не йдеться про те, щоб робити це “на силу”.

Варто пригадати час вашої закоханості, щоб зрозуміти, про що йдеться.

5. Шукай здорових взірців

Бери приклад із тих подружніх пар, які добре справляються з усіма негараздами. Іноді варто просто запитати: “Як ви це робите”? І не варто відкидати порад від тих пар, яким вдалось побудувати щасливий шлюб.

Джерело.