5 подарунків, які приносять біди та невдачі

Деякі речі мають негативну енергетику, тому здатні притягувати в життя володаря нещастя і невдачі. У зв’язку з цим ми пропонуємо вашій увазі список популярних подарунків, які не можна дарувати і приймати в дар.

Вибираючи подарунок, більшість людей покладаються на переваги і смаки адресата, а також вважають, що подарована річ повинна обов’язково приносити користь. На жаль, дотримуючись лише цих правил, багато хто з нас часто дарує небезпечні подарунки. На перший погляд такі речі здаються абсолютно нешкідливими, але насправді вони притягують до себе негатив, через що стають причинами проблем і невдач.

Ножі
Досить часто люди вважають за краще підносити в дар предмети кухонного начиння, вважаючи, що це найбільш корисний і потрібний в господарстві подарунок. У цьому випадку в якості презенту ви можете вибрати будь-яку річ, крім ножа.

Адже не дарма з цим предметом пов’язано безліч прикмет і забобонів, які просто не можна ігнорувати: ​​наприклад, ножі слід зберігати в певному місці, їх не можна залишати на кухонному столі, інакше можна залучити в своє життя масу неприємностей. Прийнявши ніж в дар, ви можете нашкодити не тільки собі, але і вашій родині. Такий сюрприз може стати причиною конфліктів у вашому будинку, розлуки з коханою людиною і навіть розлучення.

Годинники
Складно уявити, що такий корисний аксесуар здатний приносити невдачі, але це дійсно так. Спочатку такий подарунок не обіцяє нічого поганого, але як тільки годинники зупиняться і ламаються, ви ризикуєте зіткнутися з цілим потоком невдач. В першу чергу це може відбитися на вашому здоров’ї.

Після зупинки або поломки годинника людина може частіше хворіти, відчувати нездужання або душевний неспокій. Дарувати годинник літнім людям заборонено. Люди похилого віку знають цінність кожної хвилини, і такий подарунок може просто збентежити їх. Крім того, поломка загрожує літній людині серйозними проблемами зі здоров’ям.

Гаманець
Коли ми бажаємо піднести будь-який корисний аксесуар, в більшості випадків наш вибір зупиняється на гаманцях. Однак приймати такий подарунок не варто: він здатний притягнути у ваш будинок бідність. Найбільш небезпечні гаманці з дешевих, неякісних матеріалів.

Якщо ж вам презентували даний аксесуар, попросіть дарувальнику покласти в нього монету або купюру. Ніколи не даруйте і не приймайте в дар порожні гаманці, щоб не відлякати фінансову удачу.

Дзеркало
З давніх-давен цей предмет вважали містичним і ставилися до нього з великою обережністю. Навіть в сучасному світі люди продовжують дотримуватися деяких прикмет, що стосуються дзеркал, боячись за своє життя і здоров’я. Отримавши в дар дзеркало, ви ризикуєте перейняти проблеми і невдачі людини, яка вирішила порадувати вас таким сюрпризом.

Крім цього, неправильно вибране дзеркало здатне забирати красу і молодість. Тому категорично не рекомендується залишати в будинку дзеркала, які мають гострі кути. Якщо ж ви вирішили залишити подароване дзеркало в своєму будинку, обов’язково протріть його вологою тканиною, щоб очистити від негативної енергії.

Читайте також: Що можуть розповісти про чоловіка його подарунки: 5 підказок для жінок

Перли
Для любительок вишуканих і дорогих прикрас перли – один з найкращих подарунків. Багато чоловіків не проти порадувати кохану таким приємним сюрпризом, але, на жаль, наслідки такого знака уваги можуть бути дуже сумними. Цей благородний камінь символізує сльози, а значить, жінка, яка отримала його в дар, ризикує проплакала до тих пір, поки не позбудеться від цього подарунка.

Крім того, не варто приймати такий подарунок від жінки. Через свою сильну енергетику перли досить часто використовується для наведення пpиcтріту і пcyвання. У цьому випадку подарунок буде забирати вашу красу і життєві сили.

Джерело.