fbpx

5 подарунків, які приносять невдачі

Вибираючи подарунок, більшість людей покладаються на переваги і смаки адресата, а також вважають, що подарована річ повинна обов’язково приносити користь.

На жаль, дотримуючись лише цих правил, багато хто з нас часто дарують нeбeзпечні подарунки. На перший погляд такі речі здаються абсолютно нешкідливими, але насправді вони притягують до себе негатив, через що стають причинами проблем і невдач. Джерело.

Hожі
Досить часто люди вважають за краще підносити в дар предмети кухонного начиння, вважаючи, що це найбільш корисний і потрібний в господарстві подарунок. У цьому випадку в якості презенту ви можете вибрати будь-яку річ, крім ножа.

Адже не дарма з цим предметом пов’язано безліч прикмет і забобонів, які просто не можна випускати з уваги: ​​наприклад, ножі слід зберігати в певному місці, їх не можна залишати на кухонному столі, інакше можна залучити в своє життя масу неприємностей. Прийнявши ніж в дар, ви можете нашкодити не тільки собі, але і вашій родині. Такий сюрприз може стати причиною конфліктів у вашому будинку, розлуки з коханою людиною і навіть розлучення.

Годинники
Складно уявити, що такий корисний аксесуар здатний приносити невдачі, але це дійсно так. Спочатку такий подарунок не обіцяє нічого поганого, але як тільки годинник зупиниться і зламається, ви ризикуєте зіткнутися з цілим потоком невдач. В першу чергу це може відбитися на вашому здоров’ї.

Після зупинки або поломки годинника людина може частіше хворіти, відчувати нездужання або душевний неспокій. Дарувати годинник літнім людям заборонено. Люди похилого віку знають цінність кожної хвилини, і такий подарунок може просто збентежити їх. Крім того, поломка годинника загpoжує літній людині серйозними проблемами зі здоров’ям.

Гаманець
Коли ми бажаємо піднести в дар будь-який корисний аксесуар, в більшості випадків наш вибір зупиняється на гаманцях. Однак приймати такий подарунок не варто: він здатний притягнути у ваш будинок бідність.

Найбільш небезпечні гаманці з дешевих, неякісних матеріалів. Якщо ж вам презентували даний аксесуар, попросіть дарувальника покласти в нього монету або купюру. Ніколи не даруйте і не приймайте в дар порожні гаманці, щоб не відлякати фінансову удачу.

Люстерко
З давніх-давен цей предмет вважали мicтичним і ставилися до нього з великою обережністю. Навіть в сучасному світі люди продовжують дотримуватися деяких прикмет, що стосуються дзеркал, боячись за своє життя і здоров’я. Отримавши в дар дзеркало, ви ризикуєте перейняти проблеми і невдачі людини, яка вирішила порадувати вас таким сюрпризом.

Крім цього, неправильно вибране дзеркало здатне забирати красу і молодість. Тому категорично не рекомендується залишати в будинку дзеркала, які мають гострі кути. Якщо ж ви вирішили залишити подароване дзеркало в своєму будинку, обов’язково протріть його вологою тканиною, щоб очистити від негативної енергії.

Читайте також: “Ти давай рот не роззявляй, однокласницю він зустрів. Я знаю все, село гуло про ваші шури-мури”: Поряд з коханням усього її життя гепнулася з торбами добротна молодиця

Перли
Для любительок вишуканих і дорогих прикрас перли – один з найкращих подарунків. Багато чоловіків не проти порадувати кохану таким приємним сюрпризом, але, на жаль, наслідки такого знака уваги можуть бути дуже сумними.

Цей благородний камінь символізує сльози, а значить, жінка, яка отримала його в дар, ризикує проплакала до тих пір, поки не позбудеться від цього подарунка. Крім того, не варто приймати такий подарунок від жінки. Через свою сильну енергетику перли досить часто використовується для наведення пpистpіту і вpокiв. У цьому випадку подарунок буде забирати вашу красу і життєві сили.

You cannot copy content of this page