5 подарунків, які в жодному випадку не можна приймати і дарувати

Все в цьому світі має певною енергією – позитивної або негативної. Фахівці з езотерики кажуть, що подарунки теж можуть притягувати в життя людини як хороші події, так і біди. Які подарунки не можна дарувати і приймати в дар ні в якому разі?

Якщо вам дуже потрібні ці предмети, то попросіть того, хто дарує презентувати вам гроші, щоб ви їх купили самі. Тому що подарувавши одну з цих речей, можна накликати на людину біду. Джерело.

Ножі
Ці предмети можуть передавати погану енергетику, тому дарувати і приймати їх в дар ні в якому разі не можна. У давнину вважалося, що в ножах можуть оселитися злi дyхи, а подарувавши таке начиння парі, можна зруйнувати сім’ю.

Якщо ж вам вирішили піднести в подарунок ніж, віддайте кілька копійок за нього. Так ви нейтралізуєте погану енергетику.

Годинники
Кажуть, що дарувати годинник – це до розлуки. А ще вірять, що якщо подарований годинник зламається або зупиниться, то власника чекають великі неприємності і сильне погіршення здоров’я. Ні в якому разі не можна дарувати годинник літнім людям, так як це може накликати на них біду.

Гаманець
Гаманець в подарунок може притягти в будинок злидні. Порожнім його приймати в дар ні в якому разі не можна. Попросіть того, хто дарує покласти туди купюру, щоб нейтралізувати енергію бідності.

Дзеркало
Дзеркала завжди наділялися містичними властивостями. А в якості подарунка їх намагалися ніколи не приймати. Особливо небезпечними вважалися дзеркала з гострими кутами. Але чому не можна їх приймати в дар? По-перше, той, хто дарує не навмисно може передати свої невдачі.

А по-друге, вважається, що чужі дзеркала здатні забирати молодість і красу. Якщо ви відмовитися від подарунка не можете, витріть його мокрою тканиною, щоб очистити негатив.

Читайте також: 7 подарунків, які приносять біду: ніколи і нікому не даруйте і не приймайте це

Перли
Прийнявши в дар від чоловіка перли, ви ризикуєте отримати нещастя. Вони символізують сльози. Тому вважається, що жінка буде нещасна до тих пір, поки не позбудеться від подарунка. Якщо вам перли дарує жінка, тобто ризики, що він забере у вас молодість і красу.