fbpx

5 речей, від яких обов’язково потрібно позбутися до 2 червня, щоб життя стало кращим

Період спадного Місяця – це прекрасний час для позбавлення від зайвого, непотрібного і всього того, що обтяжує і погіршує нашу енергетику.

Нагадуємо, що Місяць буде спадаючим з 20 травня по 2 червня 2019 року. У цей період ви можете відчувати ослаблення і деяку апатію. Астрологи радять не піддаватися цьому почуттю і активно працювати над закінченням розпочатих справ і проектів. Більш того, в ці дні краще всього провести генеральне прибирання і позбутися від усього непотрібного. Джерело

5 речей, від яких потрібно позбутися на убуваючому місяці

1. Поламані меблі і предмети побуту

У будинку неприпустимо зберігати поламані речі, якщо хочете, щоб він був наповнений позитивною енергією. Тому, якщо хочете привернути удачу в своє життя, викинете всі старі і зламані меблі, шафи, столи і стільці, якщо на них є відколи й ушкодження. Якщо до позбавлення від предметів побуту ви не готові, то їх слід відремонтувати або реставрувати.

2. Розбитий і надколотий посуд

Якою би дорогою вам не була ваза, на якій є сколи або тріщини. Не бійтеся відправити на смітник чашки, тарілки та інше кухонне начиння, якщо воно має пошкодження. Справа в тому, що розбитий посуд ніяк не приваблює в будинок благополуччя і достаток, а удача буде обходити ваш будинок стороною.

3. Поламаний годинник

Якщо у вашому будинку є годинник, який перестав працювати, то від нього потрібно позбавитися. Можливо, його можна відремонтувати або поміняти батарейку. В такому випадку зробіть так, щоб годинник знову «йшов». Дуже погано, якщо в будинку є годинник, який зупинився.

4. Штучні квіти та ікебани

Неживі і засушені квіти несуть в собі неживу енергію і ніяк не сприяють залученню позитивної енергії, благополуччя і достатку в будинок. Не бійтеся їх викинути, якщо хочете, щоб незабаром у вашому житті відбулися позитивні зміни.

Читайте також: Чому збувається те, чого ви особливо не хочете

5. Зіпсовані речі і предмети гардероба

Порваний одяг, зношені туфлі і розтягнуту нижню бiлизну потрібно викидати без жалю. Якщо складно розлучитися з улюбленими речами, то можете підтримувати себе афірмацією «старе йде, нове приходить». Непривабливий одяг і аксесуари ніяк не зроблять ваше життя краще. А позбувшись старих речей, будьте впевнені, що Всесвіт допоможе придбати багато нових і красивих речей.

You cannot copy content of this page