5 речей, від яких потрібно відмовитися в жовтні кожному, аби стати щасливішим

Жовтень – сприятливий час для того, щоб досягти поставлених цілей в справах, роботі, любові. Щоб полегшити собі життя і обійти перешкоди стороною, варто позбутися від наступних 5 речей.

Починається другий місяць осені, який, на щастя, обіцяє бути більш продуктивним і сприятливим для кожного з нас.

Думки про минуле

Відразу чотири планети перестануть бути ретроградними в жовтні. Це безпосередньо вказує нам на те, що необхідно побоюватися думок про минуле, ностальгії і сентиментальності. Якщо ви будете багато часу приділяти подібним думкам, жити стане в рази складніше. Минуле затягне вас за собою, закривши перед вами двері в світле майбутнє.

Бажання вирішувати чужі проблеми

Жовтень – не на часі егоїстів, але і альтруїзм в цей період також не вітається. Намагайтеся не приходити на допомогу іншим людям, особливо якщо у вас немає часу на самих себе. Бійтеся маніпуляторів і токсичних людей, які можуть вас провокувати, тиснути на жалість. Зараз потрібно економити сили, тому що в будь-який момент може знадобитися зробити над собою зусилля для подолання перешкод.

Переоцінка своїх можливостей

Ні в якому разі не переоцінюйте себе. Це може призвести до того, що ви програєте. Люди, які вважають себе ідеальними, періодично допускають помилки або просто виявляються не готовими до раптової появи негараздів. Залишайтеся самокритичними і уважними до деталей.

Нестриманість

Відповідно до думки астрологів, в жовтні будь-яка сварка може призвести до серйозних проблем. Мова не тільки про руйнування любовних стосунків, дружби, втрати поваги і авторитету. Наслідки нестриманості можуть бути набагато небезпечнішими і непередбачуваними.

Зацикленість на проблемах

Якщо у вас щось не буде виходити, спробуйте тимчасово зайнятися чимось іншим, змінивши фокус уваги. Зацикленість на чомусь одному може бути надзвичайно небезпечною. Наприклад, якщо в роботі не все гладко, почніть приділяти більше часу сім’ї і другій половинці, зустріньтеся з друзями.