5 речей, які не можна зберігати в гаманці, вони відштовхують гроші і удачу

Гаманець, що залучає кошти, потрібно вибирати ретельно. Щоб він служив вірою і правдою, його можна заговорити, покласти в нього сильний грошовий талісман, а також не давати його в руки чужим людям. Крім того, гаманець потрібно утримувати в чистоті, не зберігати купюри в складеному і тим більше мятом вигляді. А ще тпм не можна нсити ці 5 речей. Джерело

1. Банківські картки. Зручність гаманця полягає в тому, що в ньому можна зберігати абсолютно всі картки, однак робити це не варто з двох причин. По-перше, втрата або крадіжка гаманця обернеться великим головним болем. Відновлення всіх карток може зайняти тривалий час і стати причиною тимчасових труднощів з грошима. По-друге, енергетика карток може вносити дисгармонію, особливо якщо в гаманці зберігаються зарплатні та кредитні картки. Заборгованості на карті можуть стати причиною відтоку грошових коштів, тому що грошова енергетика примхлива.

2. Сміття. Будь-які чеки, квитки, фантики й інші папірці засмічують гаманець, роблячи його неохайним і ускладнюючи пошук грошей під час покупок. Крім того, будь-який непотріб впливає на грошову енергетику не кращим чином. Безлад в гаманці веде до неприємностей з фінансами, адже гроші люблять шанобливе ставлення до себе. Тим, хто має звичку складати в гаманець паперове сміття, часто не щастить, а таке зневажливе ставлення позбавляє можливості накопичити потрібну суму або знайти хороше джерело доходу.

3. Фотографії. Гроші мають властивість передавати інформацію та енергетику, а значить, в гаманці можуть виявитися купюри або монети, які пройшли через руки людей з недобрими намірами. У зв’язку з цим зберігати фото близьких людей не рекомендується через можливий негативний вплив на них. Не виключено, що після носіння фотографії в гаманці у людини, зображеної на знімку, почнуться проблеми з фінансами.

Найкраще убезпечити себе і близьких, переклавши фотографію у внутрішню кишеню одягу або в інше місце. Ще однією причиною не носити фото в гаманці може бути відтік фінансів. Фотографії близьких, у яких в недавньому часі були фінансові проблеми, краще викласти, щоб запобігти можливим неприємностям з особистими заощадженнями.

Читайте також: Ви вже чули, що випрану білизну не можна сушити в кімнаті? Так от, ніколи цього не робіть! Причини дуже серйозні

4. Ікони. Зберігання ікони в гаманці не вважається гріхом, але все ж краще знайти для святих образів більш підходяще місце. Як показує практика, зберігання ікони в гаманці не вбереже гроші від крадіжки або зайвих витрат. Віруючим варто звертатися з молитвою до Вищих Сил, щоб уникнути неприємностей з фінансами. Досить буде носити хрестик і вірити в те, що неприємності пройдуть стороною.

5. Ключі. Втрата ключа разом з гаманцем може привести до великих неприємностей. Крім того, на ключі нерідко наводять вpoки або пpистpіт, тим самим прирікаючи власника на життєві труднощі, в тому числі і з фінансами. Тримати ключі в гаманці не варто і через те, що грошова енергетика може вступити з ними в конфлікт.