5 речей, які в жодному випадку не можна викидати з будинку. Вбережіть себе від проблем та негараздів

Багато предметів допомагають створювати сприятливу енергетику в будинку, але не тільки їх не варто викидати. Існують предмети, які не приваблюють удачу, але якщо їх викинути, може статися щось погане.

Волосся і нігті

Волосся і нігті не можна викидати просто так, тому що якщо вони потраплять в руки недоброзичливців, то ті можуть провести магiчний ритyaл, забравши удачу, здоров’я або щось ще.

Звичайно, позбавлятися від цих штучок потрібно, адже ніхто не накопичує подібні речі. Але потрібно постаратися утилізувати їх так, щоб їх ніхто не знайшов, наприклад, загорнувши в аркуш паперу або старанно подрібнивши.

Годинники

Поправка: з працюючим годинниковим механізмом. Годинники – це час, а розкидатися часом категорично заборонено. Тут діє якийсь символізм, але експерти настійно не рекомендують перевіряти дану прикмету, тому що вона існує не просто так.

Годинники вважаються магічним предметом, який прив’язується до людини і до місця, в якому вона живе. Вони вбирають все найкраще і все найгірше. Саме тому їх не можна дарувати, якщо вони постояли в іншому будинку.

Вважається, що, викидаючи годинник, ви порушуєте зв’язок з близькими людьми. Це може призводити до розриву відносин, до серйозних сварок і скандалів. Тому годинник краще ремонтувати, а позбавлятися від ньому слід тільки до випадку повної поломки.

Хліб

Хліб у багатьох культурах є священною їжею. Він символізує достаток і щастя сім’ї. Його не варто викидати в смітник, але можна покришити і віддати птахам. Таким чином ви просто поділитеся хлібом, а не будете викидати його.

Взагалі, викидати їжу експерти не радять. Також це стосується солі. Її не можна давати в борг, можна тільки дарувати або вживати в їжу самим. Якщо порушити це правило, можна накликати негатив на себе і свою сім’ю.

Гаманець

Гаманець – це місце зберігання грошей, тому він є фінансовим талісманом. Гаманець може зноситися і прийти в непридатність, але це не означає, що потрібно відразу ж відправляти його у відро для сміття. Візьміть новий гаманець і носіть гроші в ньому, але старий постарайтеся носити також з собою кілька днів, а потім на тиждень залиште його в будинку.

Таким чином новий гаманець зможе «звикнути» до господаря, а старий – розірвати цей зв’язок максимально безболісно. Коли ви перестанете користуватися гаманцем, на той час, коли ви його ще не викинете, але не вже будете носити, покладіть в нього купюру. Коли будете викидати старий гаманець, перенесіть цю купюру в новий. Всім, хто в даний момент потребує придбання нового гаманця, радимо ознайомитися з інформацією про те, який гаманець краще притягує гроші.

Читайте також: Покладіть мило до грошей так, щоб воно лежало між двома купюрами – за тиждень побачите результат

Фотографії

Фотографії викидати ні в якому разі не можна. Утилізації підлягають тільки знімки, на яких відображені люди, які не є вашими родичами і не мають відношення до вашої сім’ї. Якщо ж на фото зображений хтось, хто вам дорогий, або хтось, хто був з вами близький, то краще зберегти фото на пам’ять. Навіть якщо ви вже не спілкуєтеся з цією людиною, не можна розривати зв’язок таким чином.

Можна викинути фотографію тільки свого ворога. Нерідко друзі стають недоброзичливцями і заклятими ворогами, з чим доводиться жити. Фото таких людей потрібно викидати. Якщо ви зображені на фото, то ні в якому разі не можна його утилізувати, хто б поруч з вами на ньому не був. Це призводить до серйозних наслідків – до хвороб, самозглазу, чорної смуги і так далі.