fbpx

5 речей, які ви даремно берете у відпустку

Зізнайтеся, адже у вас бувало, що, провівши чудову відпустку на морі і розбираючи вже вдома непідйомні валізи, ви з подивом крутили в руках якусь дрібницю і питали себе, навіщо, взагалі, я це брала, адже вона вам не знадобилася жодного разу? Таке буває у всіх. І головне в цьому випадку — врахувати свої помилки перед наступною подорожжю. Ми склали топ-5 непотрібних речей для відпустки, залишивши вдома які, ви звільните місце для чогось, дійсно, необхідного.

Одяг з матеріалів, які мнуться

Погодьтеся, коли ви думаєте про відпустку на морі, гарне лляне плаття з тонкою вишивкою здається просто мрією! Морський берег, захід сонця. І ви в цьому ж платті! На жаль, найчастіше, мрія так і залишається мрією. Лляні та бавовняні речі мнуться від кожного руху, не кажучи про те, що після вечері в ресторані ви встанете в такому вигляді, що єдиним бажанням залишиться переодягнутися. Тому складаючи відпускний гардероб, віддавайте перевагу речам з тканин, які не мнуться, якщо хочете, щоб на фото з відпочинку вам посміхалася «дівчина з обкладинки», а не красуня, схожа на селянку вісімнадцятого століття.

Взуття на підборах

Ще один пункт, пов’язаний з нашими мріями про ідеальний відпочинок. Мабуть, у всьому винні літні рекламні компанії модних брендів, в яких довгоногі моделі в повітряних сукнях або ультракоротких шортах взувають босоніжки на височенних шпильках. Скажіть чесно, ви настільки любите підбори, що готові, насолодившись півгодинним тріумфом, залишок вечора провести на диванчику, тому що встати просто не можливо? Якщо ні, то має сенс взяти пару зручного взуття замість арт-об’єкта на шпильках.

Фен

Чому б не дати волоссю теж невелику відпустку, залишивши фен вдома. Запасіться сонцезахисними засобами (так, волоссю вони теж потрібні), але фен бажано залишити вдома під час морського відпочинку. Пересушене сонцем і сіллю волосся не дуже сприйнятливе до укладок через підвищену вологость повітря. Зате можна повчитися робити «пляжні локони». І термічного впливу уникнете, і спробуєте нову зачіску!

Читайте також: 22 речі, які 100% варто спробувати хоч раз в житті

Занадто дорогі речі

Відпустка — чудовий час, коли можна повністю розслабитися і не думати про збереження речей. Тому взяти з собою на відпочинок дорогий браслет, з яким йти на пляж неможливо, а залишати в номері страшно, не найкраще рішення. Або плаття, в якому страшно випити черговий коктейль і ненароком забруднити або зробити затяжку. Тому речі, за які ви будете занадто переживати, залиште краще для міста і звичного ритму життя.

Книга

Не надто приємний пункт. Але якщо ви знаєте про себе наперед, що з книжки, взятої для пляжу, ви прочитаєте, максимум десять сторінок, просто залиште її вдома! У додатку на телефоні ви зможете прочитати ті ж 10 сторінок (а якщо захочете, і більше), але з меншою вагою для валізи.

Джерело.

Позначки:
facebook