fbpx
Поради

5 речей, які заважають вам розбагатіти. Вони є у кожному будинку

Звичайно, спочатку слід згадати про те, що найголовніше в квартирі – це порядок. Прибирання за правилами фен-шуй допоможе налагодити в будинку гармонію. Не забувайте частіше протирати пил і позбавлятися від сміття.

Зламані годинники

Годинники мають неймовірно потужною енергетику. У працюючому стані вони здатні приносити в будинок гармонію і дарувати людям силу, але якщо годинник не працює з якоїсь причини, то його варто полагодити або замінити якомога швидше. Джерело

Годинник, який зупинився дуже негативно впливають на фінансову удачу і на фортуну людей, що живуть в будинку. Такі годинники немов переривають пересування позитивних фінансових потоків крізь простір.

Позбавлятися від годинника або лагодити його необхідно навіть в тому випадку, якщо мова йде не про настінний або підлоговий годинак, а про простий наручний. У цього предмета є особлива сила, яку необхідно підтримувати. Не затримуйте ремонт годинників і не приймайте годинник в дар від інших людей, які не живуть з вами.

Старий гаманець

Старі речі – погана прикмета, але старий гаманець – це особливий випадок. Мова тут більше не про його вік, а про стан. Він не повинен бути порваний або потертий. Якщо він має непривабливий вигляд, то гроші не будуть в ньому надовго затримуватися.

Також забороняється тримати вдома гаманці, які лежать без діла, адже порожній гаманець – це символ бідності. Якщо у вас є такий, то потрібно покласти туди трохи монеток і хоча б одну купюру, і тоді спокійно можна ходити зі старим, поки він не зноситься.

Розбитий посуд, дзеркала

У багатьох людей є вдома посуд, на якому відкололася частинка або десь є тріщина. Такий посуд необхідно викидати в терміновому порядку, тому що він відганяє від людей удачу.

Також не варто тримати вдома розбиті і тріснуті дзеркала. Багатьом дуже шкода їх викидати, але доведеться це зробити, якщо не хочеться терпіти невдачі у фінансовій сфері. Тріснуте або занадто старе і потерте дзеркало – символ нездійснених надій і мрій.

Сухі квіти

Рослинність – це дуже добре, але не варто тримати вдома засохлі квіти, бо вони є джерелом негативної енергії, яка вбuває в людях креативність, оптимізм. У фінансовій сфері такі якості дуже важливі.

Якщо вам був дуже дорогий букет, то краще прибрати його зі спальні, з кухні і не тримати на вікні, тому що фінансові потоки рухаються через центр приміщення з вікна до вхідних дверей.

Читайте також: Годинник у будинку краде роки життя у господаря і притягує старість. Де не можна вішати годинник

Речі, які не мають пари

Йдеться про рукавицi, черевики, шкарпетки. Такі речі теж погано впливають на фінансові успіхи. Краще позбавлятися від того, що точно не будете використовувати без пари. Експерти нагадують, що так ви позбавите себе від фінансових труднощів.

Багатьом людям дуже складно позбуватися від подібного, тому що викидати шкода. Ніякого жалю тут бути не повинно, адже займаючись накопиченням, ви накликаєте на себе фінансові негаразди.

You cannot copy content of this page