fbpx

5 речей з минулого життя, які впливають на ваше сьогодення

Є деякі речі, які переходять з одного життя в інше. У кожної людини є сліди і відгомони його минулих втілень.

Що таке карма
Зовсім не обов’язково ставати буддистом, щоб повірити в карму. Цим словом позначають всі наші минулі вчинки, які мають наслідки в сьогоденні. Під словом «минулі» розуміється подія не тільки вчора або в минулому році, але і задовго до народження.

Багато фахівців в області езотерики і біоенергетики згодні з постулатами східних релігій про те, що минуле і майбутнє розмиті, що ми живемо в «розтягнутому» сьогоденні. З цієї причини всі наші провини залишаються з нами до тих пір, поки ми їх не виправимо, не станемо краще.

Речі з минулого, які впливають на нас

1. Кармический шлюб. Кармічні стосунки – це проблемні відносини. Можливо, ваші негаразди в любові постійно повторюються. Наприклад, ви не можете довго зустрічатися, тому що постійно відбувається щось, чим неможливо керувати: вас зраджують або просто партнер постійно виявляється не тим, ким був спочатку. Іноді кармічний шлюб повертається з минулого життя, щоб навчити вас чогось. У ньому або дуже важко, або все настільки прекрасно і райдужно, що здається, ніби це казка. Такі речі – прямий зв’язок з минулими життями.

2. Хвороби. В основному мова йде про захворювання, які змушують вас відмовлятися від улюбленої роботи або від приємного хобі. Це застереження Всесвіту. Ще він може змусити вас відмовитися від чогось поганого, поставивши на правильний шлях. Наприклад, мова може йти про захворювання, через яке людина кидає пити aлкoголь або курити. Стан покращується, а поганої звички вже немає. Це захвopювання пов’язане з минулими життями, в яких ви теж були залежними або допомогли комусь позбутися проблем, а Всесвіт тепер допомагає вам.

3. Стійкі переконання, емоції. Наприклад, ви не любите комах, або вид кpoві викликає у вас непідробний стpaх, а ви нічого не можете з цим вдіяти. У минулому житті у вас були пов’язані якісь негативні події з комахами, ви могли бачити багато кpoві на війні або десь ще. Ці емоції настільки сильні, що залишилися у вас з минулих життів. Фахівці вважають, що такі фобії, як боязнь висоти, кpoві, темряви, можна вважати кармічні. Їх можливо викорінити, але не до кінця. Відлуння таких стpaхів і емоцій завжди будуть з вами і самі поступово зійдуть нанівець.

Читайте також: Убезпечте себе від проблем та невдач: 5 речей, які ніколи не можна давати і брати в борг навіть рідним

4. Події, що повторюються. Таким чином Всесвіт намагається навчити вас чогось. Можливо, в минулих життях ви робили щось не так, а тепер карма намагається вас змінити, покарати. Сюди можна віднести невдачі на роботі, які повторюються на кожному новому місці, постійні проблеми в любові, неодноразове розчарування в людях.

5. Дежавю. Фахівці в галузі біоенергетики і езотерики вважають почуття дежавю безпосереднім зв’язком з минулим. Ви немов переноситесь в колишнє життя на секунду. Не обов’язково поточний стан був ідентичним – можливо, в минулому житті приблизно в цей же час сталося щось дуже важливе.

Джерело.

You cannot copy content of this page