5 років тому я оступився і завів коханку. Ми зустрічалися більше двох місяців. Коли я дізнався, що вона вагітна, дав грошей. Моя знайома взяла їх і поїхала в рідне місто, а я так і не прояснив ситуацію. А нещодавно вона з’явилася знову

Все почалося 5 років тому, коли я перебував на високій посаді в одній зі столичних будівельних фірм. Я багато часу проводив на роботі. Дружина часто влаштовувала вдома скандали з цього приводу. Ось я і почав шукати любові і ласки на стороні.

Щотижня наша фірма проводила ділові переговори, після яких влаштовувалися фуршети. На одній з таких міні-вечірок я і познайомився з нею. Молода симпатична дівчина модельної зовнішності відразу кинулася мені в очі. Вона підійшла до мене перша і завела розмову. Незнайомка працювала секретарем в фірмі, з якою ми щільно співпрацювали довгі роки.

Не пам’ятаю, про що ми говорили, але ніколи не забуду першу ніч, проведену з нею. Мені давно не було так добре. З дружиною все кудись поділося відразу ж після заміжжя, а тут попалася така дівчина, про яку мріють усі чоловіки. Ми стали таємно зустрічатися. Вона нічого не вимагала від мене на відміну від дружини, яка постійно була чимось невдоволена і  бурчала.

З коханкою я зустрічався недовго, а все тому, що дівчина незабаром завагітніла. Вона не стала цього приховувати і розповіла, як тільки все підтвердилося. Я дав зрозуміти, що не поспішаю кидати дружину і йти тільки через те, що можу стати батьком. Дівчина, яка раніше спокійно ставилася до наших вільних стосунків, раптом змінила погляди на життя. Вона хотіла залишити дитину, тим самим прив’язати мене до себе. Я насилу умовив пасію взяти гроші, зробити усе, як потрібно і пішов. Після цього я більше з нею не бачився до недавнього часу.

З нашої останньої зустрічі минуло трохи більше п’яти років. За цей час у мене з дружиною налагодилися стосунки і вона народила мені дочку. Я забув про свій таємний зв’язок і намагався жити як всі. Про зраду дружині нічого не розповів, тому що боявся, що вона може позбавити мене прав на дитину.

В один із звичайних робочих днів мені на телефон подзвонив знайомий номер. Я не наважився взяти трубку, щоб не ворушити минуле. Але дзвінок йшов один за іншим і мені довелося відповісти на виклик. По той бік телефону пролунав голос коханки. Моя колишня пасія запропонувала зустрітися. Я хотів було відмовити їй, але дівчина сказала, що в моїх інтересах не відкладати побачення. Ми домовилися зустрітися в кафе, в якому раніше часто проводили час удвох.

Я приїхав раніше, так як передчував щось недобре. Я не міг знайти собі місця і замовив келих пива, який спустошив відразу ж. Через 15 хвилин в кафе зайшла вона. За руку вона вела маленького хлопчика. Мені здалося це дивним: навіщо на зустріч з чоловіком приводити дитину?

Підійшовши до столу, моя колишня привіталася і вивалила на мене карколомну новину: цей малюк – мій син. Перші хвилини я не знав, що сказати. Потім потроху почав перетравлювати почуту інформацію і мене накрила хвиля обурень. “Як так? Я ж думав, що ти все зробила. Я дав тобі великі гроші, куди ти їх поділа?» – почав я. Вона подивилася на мене і спокійно сказала: «На твою дитину».

Ми просиділи в кафе близько години. Хлопчик, який весь цей час спокійно сидів поруч з мамою, почав сильно кашляти. Моя колишня пасія сказала, що він хворий на астму і йому потрібно дороге лікування. Ось чому вона звернулася до мене: їм потрібні гроші. Я сидів і дивився на нібито мого сина і згадував себе в його віці. Адже в дитинстві я також сильно хворів, але мені вдалося вилікуватися завдяки батькам.

А тепер я в повній розгубленості. Гроші у мене є, але вони спільні з дружиною і вона точно помітить їх зникнення. Я пообіцяв, що що-небудь придумаю. На прощання вона крикнула, що знає про мене все і якщо я не дістану грошей, то моя дружина може дізнатися правду про давню зраду чоловіка.

Прийшовши додому, я завалився на ліжко і почав міркувати, як мені бути далі. Дружина покликала вечеряти, а мені навіть крихта хліба не лізла в горло. Дочка хотіла пограти, а я не міг підняти руки, щоб кинути малечі м’яч. Все, що тепер відділяло мене від колишного сімейного життя, це величезна сума грошей на лікування позашлюбного сина. Заощадження спільні з дружиною лежать в банку і якщо один з подружжя захоче їх забрати, то інший автоматично дізнається про це.

Так ризикувати я не можу. Треба придумати інший вихід. Але на пошук рішень моя колишня подруга дала мені не так багато часу – кілька днів. В іншому випадку вона розповість про наші стосунки моїй дружині. Єдиний варіант – це кредит в банку або взяти гроші в борг у друзів. Але віддавати їх теж якось треба, а наша фірма зараз проживає не найкращі часи. Як зберегти сім’ю і вийти сухим з ​​води?