fbpx

5 снів, які попереджають про невдачі

Сни – це якесь «спілкування» нашої підсвідомості з Вищими силами. Саме в стані сну наше несвідоме виходить на відкритий контакт з тонкими енергетичними матеріями, вловлює застереження Всесвіту.

Під час сну інтуїтивне бачення не перекривається свідомістю, а значить, можна сприйняти інформацію, яка знаходиться на тонкому плані. Саме тому не варто ігнорувати образи, які приходять уві сні – деякі з них попереджають про невдачі в житті. Джерело.

Сни про кaтacтрофи
Пoвінь, смepчі, уpaгани, тaйфyни, падіння літака та інші природні і техногенні катаклізми уві сні – сигнал несвідомого про насування нещастя. Pуйнування завжди застерігають про події, які ми можемо запобігти. Якщо уві сні ви і ваші близькі залишилися в живих, то, швидше за все, ви просто опинитеся в неприємній ситуації, але зможете уникнути невдач. Якщо ж ви або ваші близькі поcтpaждають, то ймовірна смуга невдач в житті.

Сни про зуби, що випадають
Втратити зуби уві сні – до біди, адже зуби – це символ захисту і сили людини. Такі сни можуть вказувати на неприємні зміни, захвopювання.

Основні емоції, які викликають подібні сновидіння, – це розгубленість, стpaх, гіркоту, спустошеність. У сюжеті сну ви можете брати участь у подіях або спостерігати за ними. Якщо сни наповнені дуже яскравими емоціями, то, швидше за все, вам на підсвідомому рівні вже відомо рішення проблеми, і підсвідомість намагається донести вам варіант, який допоможе уникнути невдач. Такі сни важливо проаналізувати: якщо є можливість уникнути якоїсь нeбeзпечної ситуації, то нею слід скористатися.

Сни про сильні почуття
Часом ми бачимо сни, які розсіюються в пам’яті після пробудження, але почуття, які ми відчували уві сні, залишаються. Біль, розчарування, неуважність, хвилювання, неспокій, тривога – всі ці емоції прямо вказують на невдачі в недалекому майбутньому. Причому невдачі викличуть ці почуття, про які вас попереджає підсвідомість. Постарайтеся позбутися від негативних емоцій, і ви зможете уникнути негараздів.

Читайте також: Чому не можна вбuвaти домашніх павуків: 13 причин ніколи цього не робити

Сни про розбиті речі, зраду або брехню
Ця група снів практично завжди сигналізує про проблеми. Причому не потрібно читати сонники, щоб зрозуміти, про що саме попереджає сон. Таке сновидіння зазвичай запам’ятовується, адже несе в собі те, що особисто у вас асоціюється з брехнею, фальшю, зрадниками, недругами і шахраями. Цілком ймовірно, що уві сні ви можете помітити розбиті речі, мережі або колючий дріт, в якi ви потрапили. Почуття, які ви відчуваєте в процесі сну, вкажуть вам, наскільки важке випробування приготувала доля.

Сни про мepтві дерева, тварин або квіти
Здоров’я, успіх, довголіття і щастя уві сні зазвичай асоціюються з природою. Загuблі тварини, зів’ялі рослини або дерева найчастіше вказують на хвороби, невдачі та матеріальні проблеми.

You cannot copy content of this page