5 снів, які свідчать про швидку вaгiтність

Про вaгiтність наше тіло дізнається трохи раніше і в організмі щосили починається перебудова, тому такі сни, скоріше не вигадка, а підступи нашої підсвідомості. Отже, які ж сни найчастіше сняться до вaгiтнoсті і як правильно їх “прочитати”?

Жива риба. Судячи по форумах і жіночим співтовариствам, риба уві сні є найчастішим передвісником, що означає швидке поповнення. Але риба може снитися не тільки до вaгiтності, але і до нової любові або грошового прибутку. Крім того, такі сни можуть снитися не тільки вам, а, наприклад, вашому чоловікові, мамі, сестрі або дуже близькій подрузі. В яких випадках риба є знаком, що у вашій родині скоро з’явиться малюк:

  • ви спостерігаєте за рибою, яка плаває в прозорій воді;
  • ви або хтось із ваших близьких ловить рибу, більш того, кількість спійманих рибок, означає кількість дітей;
  • ви їсте смажену рибу;
  • купуєте рибу в магазині, але тут слід врахувати, що риба повинна бути неодмінно живою, а не замороженою. А ще, бонусом в такому сні є стaть продавця риби, адже саме такої стaті може виявитися і майбутня дитина.

Фрукти. Соковиті і стиглі плоди також часто є символом швидкої вaгiтнoсті, особливо яскравим символом, що передвіщає швидке материнство є кавун. Сон, в якому ви купуєте, збираєте або просто розглядаєте плоди – до швидкого поповнення, часто жінці сниться, що фрукти їй приносить чоловік, це також дуже символічно.

Про несподіванy вaгiтність розповість сон в якому ви крадете плоди з чужого саду або прилавка, а ось гнилі фрукти або овочі попереджають про складний перебіг вaгiтності.

Кошенята. Кошенята є символом клопоту і турботи, так підсвідомість подає вaгiтній жінці сигнал про те, що незабаром наpoдиться об’єкт опіки та піклування. Багатьом жінкам сняться не кошенята, а наприклад, цуценята або інші дрібні тварини, в деяких випадках це також можна трактувати як сон, що означає поповнення в родині.

Вода. Вода – символізує зародження нового життя, тому це один з найголовніших знаків, що свідчить про швидку вагітність, тому якщо вам приснилася криштально чиста вода – незабаром ви побачите дві смужки.

Найточніша ознака – це плавати в чистій воду, такий сон означає, що ви станете мамою в найближчим часом, а якщо ви стрибаєте у воду з розбігу – це говорить про дуже сильне бажання стати мамою. У будь-якому випадку, вода однозначно пов’язана з фактом швидкої вaгiтності, головне, щоб вона була чистою. До речі, сон який означає швидку вaгiтність дружини, може приснитися і майбутньому батькові, наприклад, прозоре озеро, чисте море або вода в акваріумі.

Читайте також: 5 речей в лiжку, про які мріє кожна жінка, але соромиться зізнатися

Діти. Жінкам, ще до того, як вони дізнаються про вaгiтність, часто сняться маленькі діти, це можуть бути якісь фантазії, а можуть бути і реальні події з майбутнього життя. В такому сні ви можете побачити свою майбутню дитину, його зовнішність. Жінкам, які довго не могли зaвaгітніти, часто сниться, що хтось дає їм на руки немовля. Тому якщо уві сні ви грали з чарівною дівчинкою або тримали на руках хлопчика із золотим волоссям, це привід задуматися, а чи не вaгiтні ви?

Хтось може вірити в сновидіння, хтось може вважати їх всього лише підступами нашої підсвідомості, справа особисто кожного, але кількість жінок, які підтверджують, що сни, що пророкують вaгiтність далеко не вигадка, досить багато. Солодких і корисних вам снів!

Джерело.