fbpx
Поради

5 супер порад та простих способів для випікання Пасок

1. Постарайтеся не використовувати старі прянощі – краще купити свіжі. Бажаєте, щоб спеції максимально розкрили свій характер, самі зробіть у ступці бажаний набір, додавши до нього трохи коричневого цукру. Пряна ароматна суміш для паски готова. Цедру лимона або апельсина просто натріть на дрібній тертці.

2. Жодних спеціальних форм для випічки господині давно вже не використовують, хоч вони й існують. Найзручніші – одноразові форми із вощеного паперу. Вони коштують недорого, виглядають ошатно і продаються всюди. Якщо вам здається, що папір занадто тонкий і це позначиться на формі паски, просто вкладіть одну форму в іншу – так буде надійніше. І не хвилюйтеся, що папір пригорить – він точно витримує температуру випічки паски, яка не буває вищою за 180°С. Ще можна використовувати будь-яку звичайну каструльку відповідної висоти та розміру. Але тоді треба прокласти її зсередини пекарським папером, щоб готовий паску було легко діставати. Для будь-яких форм існує одне важливе правило – закладене тісто має займати не більше половини її обсягу.

3. Щоб м’якуш паски вийшов насиченого жовтого кольору, не обов’язково купувати шафран. Це можна зробити за допомогою яєчних жовтків. Відокремте жовтки від білків, трохи підсоліть. Затягніть миску з жовтками харчовою плівкою та приберіть у холодильник на пару годин. Жовтки стануть яскраво-жовтими. Потім з’єднайте їх з білками і додавайте в тісто. До речі, якщо білки та жовтки окремо ще й збити, то паска вийде ніжнішою та пишною.

4. Усі продукти обов’язково мають бути кімнатної температури. Тому дістаньте з холодильника молоко, олію та яйця за півгодини до початку приготування. Сухофрукти потрібно замочити на кілька годин у міцному напої, наприклад, у коньяку чи ромі. Але перед тим, як додавати їх у тісто, сухофрукти краще підсушити, промокнувши паперовими рушниками.

5. Професійні пекарі перевіряють готовність паски так – висуньте не до кінця ґрати духовки. Нахиліть паску і постукайте по дну. Звук повинен бути таким, ніби ви стукаєте по порожньому предметі. Є більш простий спосіб – акуратно проткніть паску тонкою дерев’яною шпажкою. Якщо вона суха і тісто до неї не прилипло – паска готова.

You cannot copy content of this page