5 талісманів, які приносять прибуток і успіх в роботі

Фахівці з біоенергетики виділяють п’ять важливих правил залучення грошей в життя. Дотримуючись цих правил, ви будете щасливі в усіх питаннях, що стосуються роботи, фінансів або покупок. Разом з дієвими талісманами це дасть неймовірно потужний ефект.

Найпотужніші грошові талісмани
1. Золоті прикраси. Золото – метал, який допомагає людині зміцнити свій захист, набути якостей, необхідних для досягнення успіху в фінансових і робочих питаннях, такі як наполегливість і впевненість у собі. Прикраси з цього металу дозволяють людям заглядати в майбутнє завдяки загостреній інтуїції. Підходить золото не тільки творчим особистостям, а й тим, хто займає високі пости, потребує лідерських якостях. У цього талісмана є два важливих вади:

він не сумісний ні з одним іншим металом, особливо з сріблом, яке повністю нейтралізує його силу;

золото не допомагає людям, які працюють з цифрами – наприклад, бухгалтерам. У цьому випадку даний метал можна замінити прикрасами з платини.

2. Камінь-талісман хризоліт. Цей мінерал має дуже схожу з золотом енергетику. Він теж підвищує силу людини, її енергетику, яка привертає до себе фінансові потоки. Камінь робить свого володаря стійким до стресів і допомагає знайти мотивацію. Іноді може з’являтися побічний ефект у вигляді надмірно завищеною самооцінки або занадто великих амбіцій. Він прекрасно поєднується з золотом, тому цей камінь, обрамлений в золото, стає відмінним грошовим талісманом.

3. Толстянка, або грошове дерево. У цієї рослини є ще одна назва – крассула. Грошовим воно вважається тому, що його листя схоже на монети. Це сильна і стійка рослина, яка не просто полегшує перебіг фінансових потоків, а в значній мірі підсилює їх. З цієї причини його часто ставлять в невеликих офісах, де співробітники займаються продажами і укладенням угод. Рослину можна ставити вдома і в робочому кабінеті.

Це найсильніший «живий» грошовий талісман з усіх. Багато фахівців з біоенергетики також відзначають силу лимонного дерева. Воно має схожі властивості, хоча і більш слабкі.

Читайте також: 7 нeбeзпeчних місць на вулиці, які притягують бiди і нeщacтя

4. Трьохлапа жаба. Ось ми і підійшли до талісманів фен-шуй. Жаба – це символ багатства і процвітання. Жаба допомагає людям ефективніше економити, ставати мудрішими і швидше приймати важливі рішення в бізнесі і роботі. Це універсальний талісман, тому що він прив’язується до певного місця, активізуючи фінансові потоки. Ще трьохлапа жаба підсилює енергетику людини, поряд з якою знаходиться в безпосередній близькості. Через це її краще ставити на робочому столі вдома або в офісі, причому по праву руку.

5. Червона стрічка в гаманці і на стіні перед входом. Сам гаманець повинен бути чорним або червоним, а в ньому повинна лежати червона стрічка. Цей колір привертає фінансову удачу, допомагаючи взаємодіяти з людьми, знаходити нестандартні рішення звичних задач. Таку ж стрічку можна повісити перед входом в будинок або офіс. Це поліпшить циркуляцію енергії в приміщенні, зніме напругу і прибере скутість у людей.

Джерело.