5 точних ознак, що у вас скоро побільшає грошей

Без грошей жити можна, але в умовах обмеженої фінансової свободи важко вдається отримувати задоволення від того, що відбувається навколо. Ось п’ять ознак, якими можна вгадати, коли у ваше життя увірветься багатство.

Не турбуйтеся про тимчасові фінансові труднощі. Езотерики радять філософськи ставитись до нестачі грошей, адже «високо літають» ті, хто піднімався з низів. Не лякайтеся перешкод, проходьте їх гідно, з гордо піднятою головою.

Щоб знайти багатство, будьте уважні до раптових знахідок. Однак із знайденими чужими гаманцями та іншими предметами парапсихологи радять поводитися з розумом. Не витрачайте гроші, які знайшли випадково біля будинку чи машини. Намагайтеся знайти справжнього власника і вручити пропажу особисто в руки.

Якщо це лише монети, то піднімати їх зовсім не варто, а гаманці, документи чи ключі від машини – обов’язково спробувати знайти власника і повернути.

Не впадайте у відчай, якщо самі щось втратили. Це стосується незначних сум чи дрібних речей.

Прихильники старовинних енергетичних практик споконвіку вважали прямим «грошовим каналом» долоню лівої руки. Якщо ви відчуваєте в ній легкий свербіж, то не виключено, що ви ось-ось станете багатшим. У цьому контексті старці вважали відчуття, що свербіж – реакціяю на перевантаження цього каналу.

Випадковості не випадкові – вони криються в дрібницях. Звертайте увагу на різноманітні збіги навколо вас. Якщо у ваше життя несподівано прийшли реклама, книги та курси з фінансової грамотності, то безсумнівно варто скористатися цією пропозицією.