5 важливих речей, які має зробити кожна жінка на Покрову, 14 жовтня, щоб бути щасливою

Щороку 14 жовтня православна церква відзначає неперехідне велике православне свято Покрову Пресвятої Богородиці, повна назва свята «Згадування появи святого Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії» Джерело

Що потрібно зробити на Покров 14 жовтня кожній жінці

Найголовніше на Покров – помолитися перед образом Пресвятої Діви Марії. Подякувати за все, що ви маєте в цьому житті, попросити допомоги, захисту для себе і близьких. Якщо є можливість – сходити до церкви, якщо немає, вимовити слова молитви вдома.

Навіть якщо ви не знаєте молитви, звертайтеся до Богородиці своїми словами, головне – від чистого серця. Вважається, що будь-які прохання в цей день будуть почуті і виконані, а хто просить знайде захист і покрив від всіх бід і нещасть самої Пречистої.

Незаміжні дівчата, які мріють вийти заміж, ставлять свічки біля ікони Покрова Пресвятої Богородиці, і просили про щасливе заміжжя.

Заміжні жінки моляться про щастя і благополуччя в родині, а бездітні пари просять про якнайшвидше поповнення і тому, щоб вийшло швидко зaвaгітніти.

Покровy завжди в народі відзначали веселими гуляннями, ярмарками, веселощами, молодь – хлопці і дівчата – виходили на вулицю і веселилися.

Вважалося, що 14 жовтня можна зустріти свого судженого.

Щоб залучити в свій дім щастя і благополуччя, в Покров подавали милостиню бідним і намагалися допомогти нужденним. Вважалося, що той, хто в цей день подасть, ще більше отримає в поточному році.

Читайте також: Жіночі молитви до Діви Марії, які мають особливу силу саме у свято Покрову. Прочитайте 14 жовтня і ви

На Покрову накривають святковий стіл і сім’я збирається за сімейним обідом. Головною стравою на святковому столі вважаються млинці з різними начинками. У наших предків існував такий обряд – з тарілкою свіжої випічки необхідно пройтися по всьому будинку і подякувати Богородиці за все, що вам було дано в цьому році.

На Покрову намагалися задобрити домовика – пригощали його млинцями, поклавши куточок будинку.