fbpx

5 важливих справ, які має зробити кожен саме сьогодні, в день Миколая, для здоров’я, особистого щастя і благополуччя в родині

Люди здавна дуже поважали святого Миколая Угодника, знаючи про його доброту і готовність прийти на допомогу, особливо людям бідним, нужденним, тим, хто в дорозі. Святий Микола покровитель моряків і мандрівників. І, звичайно ж, дітей.

Святого Миколая називають «чудотворцем», святим, який чинить знаки та виконує бажання людей. Тому люди в будь-яких бідах зверталися за допомогою до святого Миколая, особливо в його свято. Джерело

У народі існують прикмети і традиції свята Миколи весняного. Дізнайтеся, які 5 справ поспішали зробити наші предки 22 травня для здоров’я, особистого щастя і благополуччя в родині.

1. Вилікуватися від недуги

День вважають найкращим часом в році для позбавлення від будь-якої хвороби. Люди ходили до церкви і біля ікони Миколи Угодника читали молитву з проханням про зцілення. Також існувала прикмета перед сном попросити святого підказати, як вилікуватися від хвороби, яка була у людини.

2. Піднести святому фарбовані яйця

У це свято, так само, як і на Великдень, фарбували яйця в червоний або жовтий колір, це був своєрідний подарунок святому Миколаю. Яйця відносили до церкви. На Миколая Угодника їли варені яйця або яєчню.

3. Здійснити обряд на благополуччя

Люди вірили, що Микола Угодник дарує подарунки, приносить благополуччя, що святий сам обходить будинки і дає нужденним те, що їм необхідно. Існує простий обряд отримати благо від святого, наприклад, залишити на столі порожній гаманець – щоб Чудотворець побачив, що там нічого немає і обдарував багатством.

Читайте також: 22 травня – День Миколи Чудотворця – особливий день для жінок: що потрібно зробити кожній з нас і чого попросити

4. Виконати заповітне бажання

Існує повір’я, що, загадавши бажання на Миколая Літнього, воно обов’язково збудеться. Для цього необхідно біля ікони Миколи Чудотворця запалити свічку і звернутися з проханням виконати ваше заповітне бажання.

5. Умитися росою для краси і здоров’я

Вважається, що в ранок свята Миколая Літнього роса має чудодійну силу, стає цілющою. Тому дівчата рано вранці на Миколу бігали босоніж по росі і вмивалися росою.

You cannot copy content of this page