fbpx

5 застережень на сьогодні – найнeбeзпeчнiший день літа: сонячне затемнення в пятницю 13

П’ятниця, 13 липня, вважається найскладнішим нeбeзпeчним днем ​​літа. І пов’язано це не з числом 13 і днем ​​тижня. Справа в тому, що саме на цей день припадає сонячне затемнення, що збігається з молодиком. На думку астрологів, поєднання цих двох астрономічних подій вкрай негативно позначиться на житті людей. Як підготуватися до сонячного затемнення в липні заздалегідь?

В п’ятницю 13 липня відбудеться часткове сонячне затемнення в сузір’ї Рака, що відповідає за емоції і внутрішні переживання людей. Це може викликати внутрішні протиріччя, переживання, неконтрольований виплеск емоцій, конфлікти і проблеми в спілкуванні. Як уникнути негативного розвитку подій?

Астрологи радять в цей день проявляти усвідомленість, а також зберігати витримку і терпіння. Ви відчуваєте, наскільки нестабільні ваші емоції? Не забувайте, що те ж саме відбувається і з оточуючими вас людьми. Будьте уважні і стримані, так як вплив небесних світил закінчиться, а проблеми в стосунках з людьми залишаться надовго. Не відповідайте на критичні зауваження, обходьте стороною конфлікти і агресивно налаштованих людей.

Багато в період сонячного затемнення будуть схильні до перепадів настрою, перебувати під впливом негативних емоцій. Може виникнути відчуття самотності, своєї непотрібності оточуючим, нереалізованості в професії. Все це буде сприяти розвитку депресивних станів. Виключити проблеми допоможуть творчі заняття, помірні фізичні навантаження, прогулянки на свіжому повітрі, захоплення, здатні відвернути вас від сумних думок.

Сьогодні вам буде складно правильно оцінювати ситуацію, тому від нових ідеї і підходів в роботі і стосунках краще утриматися. Намагайтеся не приймати спонтанних рішень і не робити різких рухів: не підписуйте фінансові договори, не укладайте угоди, утримайтеся від великих покупок. Найкраще цей день присвятити розміреній і рутинній роботі, робити звичні речі. Можна затіяти прибирання в будинку або працювати в саду.

Читайте також: 13 липня – Свято Дванадцять апостолів: що можна і не можна робити в цей день

Постарайтеся утриматися від далеких поїздок і відряджень, а краще і зовсім не сідайте за кермо. Ситуація на дорогах буде нервовою, почастішають авapії та інші неприємності в дорозі. Відмовтеся сьогодні від вживання aлкoгoлю і участі в масових заходах. Мінімізуйте по можливості свої контакти, краще побудьте на самоті або колі близьких вам людей.

Можливі проблеми з точки зору здоров’я, загострення хронічних захворювань. Якщо ви відчуєте погіршення самопочуття, щоб відновити сили і уникнути розвитку хвopоб, постарайтеся відкласти на деякий час всі важливі справи і відпочити.

Джерело.

You cannot copy content of this page