fbpx

5 жіночих імен-талісманів, які приносять власницям більше щастя, ніж інші

Є жіночі імена, що оберігають від пpиcтpіту, є ті, які дарують неймовірну удачу, а є і ті, які допомагають знаходити правильних чоловіків для створення сім’ї і любовних зв’язків. Кожне ім’я має свій власний зміст і по-своєму допомагає жінці або дівчині.

Зв’язок між щастям й ім’ям
У кожного імені є особлива енергетика. Як відомо, слова і думки відіграють визначальну роль в побудові удачі людини, в залученні щастя. Ім’я має правильно звучати і мати правильний сенс, щоб зробити свою володарку щасливою.

Ім’я може бути найпотужнішим талісманом щастя, удачі і успіху. У давнину люди надавали іменах більш важливе значення, ніж зараз, але це не означає, що з применшенням важливості імені воно втрачає свою силу. Іменологи виділяють 5 найпотужніших жіночих імен-талісманів.

Найщасливіші імена
Анна. Анна – найпоширеніше ім’я в світі, тому йому часто приписують неймовірну силу. Фахівці з біоенергетики відзначають особливу важливість масовості. Якщо ви хочете не помилитися з ім’ям для вашої дочки, то слід вибирати з наймасовіших імен. Анна має гарну стійкість до негативу, невдач. Анна дуже щаслива в коханні.

Читайте також: 7 жіночих імен з важкою долею: найбільш нещасливі імена для дівчаток

Маргарита. Якщо вас звуть Маргарита або ви хочете так назвати свою дочку, то для вас є хороші новини. По-перше, дане ім’я має високий ступінь захисту від негативного впливу оточуючих. По-друге, Маргарита – це ім’я з неймовірно потужною енергетикою. Аура цього імені сприятливо впливає не тільки на саму володарку, але і на оточуючих її близьких людей.

Олександра. Жінки з таким ім’ям дуже сильні, цілеспрямовані та впевнені в собі. Причиною є те, що це ім’я є парним до одного з найпотужніших чоловічих імен. Також воно підвищує інтуїцію.

Віра. Віра має сильну енергією завдяки своїм змісту і звучанню. Вірити – значить залучати удачу в своє життя. Адже без віри в себе ми ніхто. Це ім’я допомагає своїм власницям бути непохитними, сильними духом, щасливими. У всіх сферах життя це ім’я буде відмінним талісманом.

Вікторія. Це ім’я порівнюють з найдієвішим талісманом удачі. Вікторія – «перемога», до того ж, це парне ім’я чоловічому імені Віктор, що додає бонусів у його скарбничку. Дане ім’я одночасно є і сильним, і нeбeзпeчним, тому що іноді воно змушує жінок вірити в себе трохи більше, ніж потрібно.

Джерело.

You cannot copy content of this page