fbpx

5 жіночих імен, власницям яких не щастить у коханні

Ім’я тісно пов’язане з нашою долею і впливає на характер, звички і життя в цілому. Не дивно, що власниці деяких імен так і не можуть знайти кохання і зустріти гідного супутника життя.

Ім’я дається людині не просто так. Воно здатне впливати на нашу долю і навіть може в корені змінити її. Коли невдачі трапляються дуже часто, багато людей замислюються про зміну імені. Які зважилися на такий сміливий крок стверджують, що після цього вони дійсно змогли почати нове життя. Можливо, це правда. Відомо, що і любовні успіхи також залежать від нашого імені.

Власниці деяких імен частіше за інших скаржаться на те, що всі спроби знайти другу половинку так і не приносять бажаного результату. Експерти пропонують вашій увазі список жіночих імен, власницям яких складно знайти особисте щастя.

Більшість батьків намагаються назвати дівчинку найбільш гучним і красивим ім’ям, яке зможе підкреслити жіночність, а також внутрішню і зовнішню красу власниці. Однак при виборі варто замислюватися про значення імені і його вплив на подальшу долю людини.

Діана. Незважаючи на незвичність імені, його власниці рідко знаходять жіноче щастя. Ще в підлітковому віці Діани прагнуть завоювати увагу ровесників. Як правило, їх перше кохання не буває взаємним, а невдалий досвід надовго залишає слід на серці дівчинки.

У більш дорослому віці Діана може мати прекрасні зовнішні дані і користуватися популярністю серед протилежної статі, проте навіть яскрава і примітна зовнішність не дозволяє їй знайти справжнє кохання. Якщо власниці даного імені одного разу пощастить зустріти люблячого чоловіка, то союз з ним буде довгим, а кохання взаємним.

Олександра. Як і інші володарки «чоловічих» імен, Олександри часто виявляють занадто характерні для сильної статі. Часом саме це відлякує чоловіків. У парі Олександра буде постійно «змагатися» з партнером, що сподобається далеко не кожному. Звичайно, внутрішня сила і зарозумілість часом привертають деяких представників сильної статі, але трапляється це дуже рідко. Однак якщо Олександра закохується по-справжньому, то в сильних руках коханого вона здатна стати жіночною і ніжною.

Читайте також: 5 звичайних жіночих імен, які мають не звичайний вплив і зводять чоловіків з розуму

Тетяна. Власниці імені Тетяна здатні привернути увагу будь-якого чоловіка, але, як з’ясовується пізніше, це не любов, а всього лише фізичний потяг. Ceксyальність, властива Тeтянам, може звести з розуму представників сильної статі, але такі романи бувають короткочасними і рідко доходять до серйозних стосунків.

У більш зрілому віці Тетяни починають відчувати необхідність в чоловічій підтримкi та піклуваннi. У такому випадку їм доводиться пов’язувати життя з тим, до кого сильних почуттів вони не зазнають.

Тамара. Власницям цього імені нерідко доводиться стикатися зi зрадами. Вони відносяться до числа рідкісних власниць, і тому переживають зраду коханої людини дуже важко. Іноді переживання можуть довести Тамару до нервового зриву. Часом жінкам з таким ім’ям нестерпне спільне життя з чоловіком, в результаті чого шлюб закінчується розлученням.

Якщо ж їм пощастить, то незабаром вони знаходять нову сім’ю, але навіть другий досвід може виявитися невдалим. Якщо Тамара прив’язується до чоловіка емоційно, то її коханому життя не здасться казкою. У такій парі завжди буде багато скандалів, докорів і безпричинних ревнощів, що, знову ж таки, призведе до швидкого розставання.

Ельвіра. Жінки з таким ім’ям мають досить важкий характер. Часом саме через це не тільки коханим, але і родичам уживатися з ними дуже важко. Якщо Ельвірі пощастило і вона змогла знайти свого єдиного, то з цього моменту починається найцікавіше. Спочатку вона буде поступливішою і зможе оточити коханого турботою і любов’ю.

Однак гармонія у стосунках триватиме недовго. Вже незабаром Ельвіра покаже свій справжній характер. Не кожен чоловік наважується жити на «пороховій бочці», і найчастіше саме на цьому етапі їх стосунки добігають кінця.

Джерело.

You cannot copy content of this page