5 жіночих імен з найсильнішою енергетикою. Ці імена роблять жінок більш щасливими і успішними, а чоловіки просто не можуть встояти перед ними

Ім’я відіграє величезну роль в житті кожної жінки. Властивості, якими вони володіють, дозволили вибрати 5 найбільш енергетично сильних і найпоширеніших імен. Ці імена роблять своїх носіїв щасливіше і успішніше.

Ірина

Це ім’я було вкрай поширене на заході ще за радянських часів, однак зараз його популярність різко знизилася. І абсолютно незаслужено, оскільки енергетика у того імені одна з найсильніших. Власниці цього імені часто відзначають, що їхнє життя повне цікавих подій. Ірини благополучні, щасливі і дуже красиві, причому не тільки зовні, але і внутрішньо. Джерело.

Ірини вельми секcyaльні і розумні, що робить з них прекрасних ділових жінок, самостійних дам і гідних суперниць в області бізнесу навіть для чоловіків.

Наталя

Наталі відрізняються стабільною енергією. Зламати цих жінок практично неможливо. Якщо у інших імен є слабкі і сильні сторони, то у Наталі все настільки збалансовано, що вона у всьому досягає нехай не найкращих, але стабільних і гідних результатів.

Зовні Наталії вдають із себе тих жінок, які гармонійні з оточуючими, хоча іноді складається враження, що вони не від світу цього. Наталі таємничі в міру, тому чоловіки їх і люблять. Це ім’я має ауру, яка притягує представників протилежної стaті. Недарма Наталя перекладається як Рідна.

Тетяна

Тетяна – це сімейне ім’я, хоча господині з Тетян не обов’язково найкращі. Але Тетяни завжди щирі, а також добрі і дуже привабливі завдяки своїй сильній енергетиці. В їх присутності багато хто відчуває спокій, доброту, тепло і затишок. Тому будинок Тетян часто повний гостей, та й в особистому житті все зазвичай йде на лад. Недарма перекладають це ім’я як упорядниця.

Ніхто не зможе виховати дитину в такій теплій обстановці, як Тетяна. Комусь може бути з ними нудно, але це абсолютно непомітний мінус, з яким можна прожити все життя пліч-о-пліч. Адже переваг у Тетяни куди більше.

Вікторія

Вікторія означає Перемогу. Саме це ім’я говорить про те, що такі дами перемагають всюди і завжди. Звичайно, у них є свої слабкості, але вони просто меркнуть у порівнянні з їх силою та можливостями. Вікторії мають настільки сильну енергетику і тягу до того, щоб бути кращими, що можуть позмагатися в цьому з чоловіками.

Вікторії рідше інших жінок з сильними іменами знаходять чоловіків на все життя, тому що з ними складно жити під одним дахом. Це властиво не всім, але більшості Вікторій. До таких жінок потрібен особливий підхід. Вікторія-дружина стане справжнім партнером і ніколи не залишить свого чоловіка вирішувати проблеми, а стане з ним пліч-о-пліч.

Олена

Олена перекладається як Світла або Ясна. Олени мають масу переваг і всього один недолік – вони майже не використовують свою уяву. З іншого боку, завдяки цій звичці, вони рідко ревнують, так що навіть її вони звертають на гідність. Олени прекрасно вбирають в себе будь-які знання і інформацію, тому є відмінними вчителями і чудовими начальниками. Вони також хороші мами і дружини. Їх енергетика сповнена позитивних сторін, які притягують і друзів, і чоловіків.

Читайте також: Жіночі імена, котрі притягують гроші і успіх

Олени – це люди логіки і довгої любові. Вони практично не здатні на зло і зради, що в нашому світі цінується понад усе.

Звичайно, не тільки ці 5 імен несуть в собі приховані можливості, сильні сторони характеру, таланти і енергетику. Багато імен сильні в чомусь іншому, наприклад, мають охоронні властивості, роблять свою володарку особливо щасливої в шлюбі або допомагають будувати кар’єру. Якщо ваше ім’я не потрапило в цей перелік сильних, не засмучуйтеся і дізнайтеся таємницю вашого імені.