5 жіночих оберегів, які помістяться у сумочку і які потрібно завжди носити з собою

Впоратися зі стресом, захистити себе від негативу та знайти шлях до процвітання споконвіку допомагали обереги. З їхньою допомогою жінки зміцнювали свою енергетику та ставили сильний захист від тих, хто може нашкодити та завдати зло.

Існують обереги, призначені для чоловіків і жінок, і якщо перші в силу своєї природи менш чутливі до енергетики простору, то прекрасна стать інтуїтивно відчуває загрозу, навіть якщо вона невловима.

Лялька-оберіг. Споконвіку дівчата майстрували обереги для того, щоб захиститися від проблем. Існує оберег, названий «Вертушка», який допомагає приймати здорові рішення, знаходити правильні рішення складних завдань та не йти на поводу маніпуляторів. Такий оберіг, покладений у сумочку, стане чудовою підмогою для тих, хто знає про свою мінливу натуру.

Булавка. Найпоширеніший оберег, за допомогою якого можна запросто захистити себе від негативного впливу. Булавку можна прикрасити намистинами і заговорити, щоб ніхто не міг нашкодити планам, наслати псування чи пристріт, а також вплинути на прийняття важливих рішень.

Руни. Рунічні стави допомагають долати труднощі, і такий оберіг стане нагоді бізнес-леді для боротьби з конкурентами та заздрісниками. Енергетика рун захистить від зради, допоможе приймати вірні рішення і не йти на поводу чужої думки.

Лунниця. Ще один оберіг, здатний захистити жіноче щастя та красу. Його можна носити не тільки в сумочці, а й на шиї, ховаючи від сторонніх очей. Оберіг у вигляді зображення Місяця благотворно впливає на жіночу енергетику, надовго зберігаючи красу та молодість, оберігає від зла та негараздів.

Гаманець. Правильно обраний гаманець стане справжнім талісманом везіння та не дозволить грошам витікати крізь пальці. Поклавши в сумочку гаманець, куплений за всіма правилами, допоможе швидко накопичити на потрібну річ, знайти хороший заробіток і не розлучатися з грошима на хвилі емоцій.