fbpx

5 знаків Зодіаку, для яких 2018 рік буде неймовірно романтичним

Кожен знак Зодіаку має свійої кращий час для романтики. Це не обов’язково буде цілий 2018 рік, але його деяка частина.

Ось 5 знаків зодіаку Зодіаку, яких чекає любов у 2018 році:

1. Водолій
Подумайте про те, що ви дізналися про кохання за останні два з половиною роки, Водолій. Як ви навчилися підтримувати, коли закохуєтеся? Яким чином ви обмежили себе, думаючи, що вам потрібно знати все про людей, які вас приваблюють? Яким чином ваші нескінченні пошуки передостаннього людини обмежили вас поживними відносинами на цьому шляху?

2018 буде вашим роком, щоб дослідити ваші стосунки по-новому. Люди, з якими ви зустрічаєтеся, дадуть вам можливість розширити свої горизонти в інших сферах життя.

2. Скорпіон
Подумайте про те, як ви були недооцінені в своїх попередніх стосунках, Скорпіон. У минулому ваша любов ставила вас відкритою paною. У вас були попередні партнери, що висмоктують мозок вашого таємно ніжного серця. Ви відродилися, але смepтельні випадки, з якими ви зіткнулися раніше, можуть змусити вас позбутися нового кохання.

У 2018 році у вас буде гарне партнерство, яке дозволить вам побачити свою власну цінність. Більше ви не відчуєте необхідності брати під сумнів своє право кохати. Ви більше не відчуєте себе, що не заслуговуєте на увагу.

3. Козеріг
Сатурн повернувся в свій домашній знак в Козерозі в 2018 році, і для вас це означає, що ви збираєтеся почати вирішувати деякі з ваших проблем навколо кохання. Це буде рік, коли ви дізнаєтеся, що в коханні, Козеріг, вам нема чого доводити. Кохання не постійне прагнення, яке чекає, що ви проявите себе правильно.

2018 може дати вам дар кохання. Це рік, коли ви можете виявити, що диво лкохання полягає в тому, що почуття може продовжувати зростати, незважаючи на недоліки.

4. Риби
Риби, це той рік, коли ви перестаєте бачити себе, як слугу кохання, починаєте бачити, як кохання вам служить. За останні два з половиною роки Сатурн кинув всілякі бар’єри для романтичного життя, яке ви хотіли для себе. Можливо, ви опинилися в повністю залежних партнерських стосунках. Можливо, ви відчували, що ці партнерські стосунки не були вашим істинним шляхом.

Насправді, Риби, весь цей час, Всесвіт дає вам те, що вам потрібно. Замість того, щоб побачити потік кохання як щось, що працює проти вас, почніть стежити за тим, що відбувається, коли ви здаєтеся коханню.

Читайте також: Краща дружина за знаком Зодіаку

5. Лев
Лев, це рік, коли кохання змусить вас відмовитися від показовості гордості. Іноді вам доводиться просити людей про допомогу. Іноді ви виявите, що партнер не може дати вам все. Ви могли подумати, що ви вже знаєте цей урок в своєму серці. В цьому році ми доведемо, що так мудрішими, як ви могли б подумати, ви дійсно не знаєте все про кохання.

Джерело.

You cannot copy content of this page