fbpx

5 знаків Зодіаку, які чекає успіх у жовтні 2017

Астрологічна погода в жовтні залежить від Юпітера, який переходить зі знаку Терезів в знак Скорпіона. Його вплив в цьому положенні активізує прагнення до влади, лідерства та до боротьби за місце під сонцем. Тому жовтень допоможе реалізувати найсміливіші ідеї, проекти і мрії тих знаків зодіаку, що не побояться ризикнути і спробувати удачу. Найбільший успіх він принесе п’яти знакам-щасливчикам:

Леви
Помірна активність Марса, який буде перебувати в знаку Діва до 21 жовтня, дозволить проникнути удачі у ваші сірі будні. Другий осінній місяць вам готує багато нових емоцій і вражаючих подій. Однак не варто розслаблятися і втрачати розум від удачі. Астрологи попереджають про ймовірність обману від людей, яким ви довіряєте.

Розпізнати пастку вам допоможе інтуїція. У перші дві декади жовтня голос серця буде особливо гучним. Не дозволяйте порожній балаканині розуму його заглушити. Повністю Марс послабить свою агресивну хватку з 22 жовтня і звільнить вас від свого впливу. Але ось як ви скористаєтеся цією свободою, залежить тільки від вас.

Якщо доступність удачі і вседозволеність вам закрутить голову, ризикуєте втратити життєву мету або збитися з істинного напрямку. В останній тиждень місяця краще не починати нічого нового, а плисти на хвилі успіху, користуватися її прихильністю і насолоджуватися вдачею.

Читйте також: Найсильніший дyхом знак Зодіаку, який ніколи не “розпускає соплі”

Діви
Цей місяць стане дуже важливим для вас. Удачу в жовтні принесе вам Юпітер. Планета здійснить перехід із сузір’я Терезів в сузір’я Скорпіона, чим створить сприятливі умови для любові і фінансового зростання. Жовтень – прекрасна пора, щоб зустріти свою любов, налагодити складні відносини і розбагатіти.

Астрологи закликають звернути увагу на знаки Всесвіту, які в цей період будуть особливо красномовні. Вони вбережуть вас від неприємностей і змусять переглянути застарілі переконання, які заважають вам реалізувати себе. У другій декаді жовтня впливати на ваші рішення і дії почне Скорпіон. Юпітер також залишатиметься в силі, сприяючи зміцненню романтичних і сімейних відносин.

Вам вдасться легко відчувати душу близької людини, розуміти її емоції і розгадувати наміри. Однак ваша емоційність і запальність будуть в цьому місяці зашкалювати, тому будьте стримані, дозволяючи коханим вас кохати так, як вони вміють, без побажань і моралей з вашого боку. Гармонія в коханні – ваша головна удача в жовтні!

Терези
Правити вашим жовтнем буде Меркурій. До 16 жовтня він буде перебувати в знаку Терезів, а потім перейде в знак Скорпіона. Таке розташування планети дозволить зануритися в нірвану, насолоджуватися своїми досягненнями і заслугами. У цей період краще не брати на себе зайвої відповідальності і зобов’язань.

Розчиніться в часі, відчуйте осінь і переконайтеся, що в цей час року є своя принадність і щастя. Акумулюйте цю енергію, вона вам дуже придасться вже до кінця року. Меркурій не залишить вас без сюрпризів і в справах амурних. Удача кохання вас впевнено переслідує, і якщо не вийшло зустріти свою любов у вересні, то це лише тому, що вона запланована Меркурієм на другий осінній місяць.

Не омине вас стороною і грошовий успіх, оскільки Меркурій – «матеріаліст». Сміливо беріться за нові робочі проекти, відкривайте власний бізнес або просіть надбавку до зарплати. А щоб напевно заручитися удачею, астрологи радять її задобрити. Не шкодуйте плодів свого успіху, гарного настрою і щедрості душі для оточуючих вас людей, яким пощастило менше.

Козероги
Вашому щастю в жовтні буде сприяти Венера. C 1 по 13 число вона розташується в Діві, що зробить її вплив дещо слабше, ніж після 13 жовтня, коли планета перейде в знак Терезів. Поки Венера буде накопичувати сили, ви можете скласти план дій, здійснити який з успіхом зможете вже до кінця місяця.

Тільки не стримуйте себе, плануючи своє майбутнє. Дозвольте собі мріяти по повній програмі! Венера буде до вас щедра, вбереже від складних ситуацій і проблем, додасть сміливості і мотивацію до дій.

І, звичайно ж, Венера принесе вам довгоочікувану перемогу в коханні або допоможе воскресити втрачені почуття, налагодити мікроклімат в сім’ї. Однак астрологи налаштовують вас на удачу, яка зажадає від вас плати у вигляді роботи над собою.

Самовдосконалюйтеся, розвивайтеся на краще, пізнавайте світ через найнесподіваніші для вас канали. Або ж відважтесь в цьому місяці зробити те, на що було страшно наважитися, але дуже хотілося. Жовтень для цього – найсприятливіший час.

Риби
У жовтні вашим союзником стане Місяць. А допоможе він вам тим, що не заважатиме. Практично весь місяць його сила буде нейтральною, але вам це як раз і потрібно, щоб здійснити вкрай необхідну в даний період життя дію – знайти сенс свого існування, духовно підзарядитися і оновитися для важливого етапу в своєму житті.

Жовтень прийде суворо до вас, щоб показати, що сила, в якій ви так потребуєте, укладена всередині вас. Пориньте в свою душу, займіться приємною для себе діяльністю, творчістю або медитацією. У спокої ви знайдете себе і удачу, про яку раніше могли тільки мріяти.
Сила жовтня буде найактивнішою між 1 і 12 числом. Послаблювати увагу і знижувати пильність не варто в період з 13 по 15 і з 25 по 27 жовтня.

У ці дні підвищений ризик розчарувань і неприємностей. Хоча навіть вони не зможуть зіпсувати ваш настрій, оскільки душевна гармонія, яку вам допоможе знайти Місяць, розфарбує вашу реальність в яскраві фарби. Відкладіть усі важливі справи, поспішайте повільно, усвідомлюйте кожну хвилину свого життя і перебувайте в моменті «тут і зараз». Так ви знайдете в собі сили і здібності зловити навіть саму вертку удачу.

Джерело.

You cannot copy content of this page