6 дівчат принца Вільяма, які могли бути на місці Кейт: Вона чекала пропозиції 10 років (фото)

Серцеїдом в британській королівській сім’ї прийнято вважати саме принца Гаррі, адже це він багато разів потрапляв у незручні ситуації з різними дівчатами, засмучуючи такою поведінкою свою бабусю, королеву Єлизавету II.

Його старший брат Вільям десять років перебував у стосунках з Кейт Міддлтон, але, виявляється, короткі інтрижки траплялися і у нього, причому навіть тоді, коли Уїлл і Кейт були разом.

Читайте також: Знову промах: Меган Маркл вразила несмаком на весіллі сестри принца Гаррі (фото, відео)

Давіна Дакворт-Чад


Чарівну блондинку Давіна Дакворт-Чад в королівській родині вважали чи не ідеальною кандидатурою на роль дружини принца Вільяма, тому їх дружбу всіляко вітали. Давіна з вельми забезпеченої сім’ї, більш того, її батьки були дружні з батьками Вільяма, логічно, всі жадали в майбутньому побачити дівчину в ролі дружини принца і матері його дітей.

У 1999 році Вільям і Давіна разом вирушили в круїз на яхті, і, хоча Вільям вважав за краще блондинок, романтичних стосунків не вийшло, вони вирішили розлучитися друзями. Пізніше Давіна вийшла заміж, Вільям був присутній на весіллі подруги дитинства і явно не був засмучений таким поворотом подій. Зараз у Давіни і її чоловіка двоє дітей – дівчатка близнючки.

Роуз Фарквар
Роуз Фарквар – дівчина з аристократичної сім’ї. Щорічно її батько Ян Фарквар організовував полювання на лисиць, на яку були запрошені багато членів королівської сім’ї. Саме під час такого полювання принц Вільям вперше і побачив Роуз. Чарівна блондинка запала йому в дyшу, Вільям всерйоз захопився, але сама дівчина аж ніяк не збиралася відмовлятися від головної мрії свого життя – стати співачкою, і вже тоді, в такому юному віці (обидва тільки-тільки закінчили школу), вирішила, що життя в королівській сім’ї точно не для неї.

Їх романтичні стосунки тривали всього одне літо, після чого дівчина відправилася в США, щоб стати відомою і успішною. В Англії залишилася родина дівчини, тому Роуз періодично поверталася додому і навіть відвідувала світські захід і весілля, де з принцом Вільямом вони згодом неодноразово перетиналися.

Арабелла Масгрейв


Наступною пасією Вільяма стала глава pr-відділу Модного дому Gucci Арабелла Масгрейв. З принцом вони познайомилися в 2001 році під час гри в поло. Це не було кохання з першого погляду, швидше дружба, яка після переросла в романтичний потяг принца. Однак і їм не судилося бути разом. Незабаром Вільям вступив до Сент-Ендрюського університет і поїхав до Шотландії, а Арабелла залишилася в Лондоні, де у неї була дуже успішна робота.

Вже будучи студентом Вільям писав листи дівчині, розповідаючи про своє нове студентське життя, а іноді навідувався в Лондон і запрошував на зустрічі екс-подругу. У 2014 році Арабелла успішно вийшла заміж, а в 2011-му, коли одружився сам принц, була запрошена на його весілля

Олівія Хант
Олівія Хант була дочкою відомого лондонського лікаря, тому про роман, який спалахнув між дівчиною і принцом в студентському містечку Сент-Сальвадор, на вечірці, організованій напередодні нового навчального року, швидко стало відомо оточуючим. І, можливо, саме цій милій блондинці – як ви вже зрозуміли, до знайомства з Кейт принц волів саме блондинок – вдалося б відправитися з ним під вінець.

Але потім в університеті трапився благодійний показ мод, на якій дефілювала в напівпрозорому платті Кейт Міддлтон. Кажуть, Вільям звернув увагу на дівчину відразу, і ось інтерес до Олівії затих. Ображена дівчина не збиралася бути другим номером і вирішила відступити. Не знаємо, як склалися їхні стосунки далі, але саме Олівії принц Вільям має бути вдячний за знайомство зі своїм майбутнім кращим другом Вільямом ван Катсемом.

Ізабелла Анструтер-Гох-Калсорп


Роман принца Вільяма і Кейт Міддлтон почався в 2003 році, але в роки студентського життя юний принц був дуже вітряним, і його як і раніше цікавили інші дівчата. Однією з них була ще одна блондинка Ізабелла Анструтер-Гох-Калсорп. Нещасний принц ніяк не міг визначитися, хто ж з двох дівчат йому подобається більше – блондинка Ізабелла або шатенка Кетрін.

Варто віддати належне терпінню Кейт, вона знала про “пригоди” Вільяма, але вперто чекала, що скоро він розсудливим і зробить свій вибір на її користь. Були особливо важкі періоди, коли Кейт і Вільям навіть ненадовго розлучалися. А одного разу Кетрін поставила принца перед вибором, і, хто знає, кого б вибрав Вілл, якби Ізабелла сама його не кинула, віддавши перевагу йому більш вигідну для себе партію. Рішення прийшло самою собою, і принц знову повернувся до своєї Кейт.

Джеккі Крейг
Роман з Джеккі у принца був в той же час, що і з Кейт Міддлтон. Тобто в складні періоди життя, коли Кетрін постійно скандалила і ревнувала, Вільям шукав розради в обіймах інших жінок. З Джеккі Вілл був знайомий з 16 років, вони зустрілися в Кенії, куди він прилетів разом зі своїм батьком, щоб відвідати величезний заповідник в Африці, яким володів батько Джеккі. Джеккі теж навчалася в Сент-Ендрюському університеті, де вони, власне, потім і зустрілися.

Спогади юнацьких років нахлинули, і між ними знову пробігла іскра. Джеккі була гідною пасією для Вільяма, і принц був налаштований вельми серйозно, що, напевно, дуже засмучувало Кейт, яка стала знову аутсайдером. Але Джеккі заявила Уїллу, що не хоче королівського життя і має намір відправитися жити в Африку, далеко від цивілізації і будь-якого світського життя.

Друге повернення принца до Кетрін не змусило себе довго чекати. Від журналістів дівчина навіть отримала прізвисько “ждущая Кетті”, адже вона прощала принцу багато його “загулів” і все одно брала назад.

Кейт Міддлтон


Вона чекала від нього пропозиції десять років, в очах багатьох оточуючих виглядала не кращим чином, але чи то кохання і почуття до принца, чи то чітко поставлена ​​перед собою мета вийти за Вільяма заміж допомогли Міддлтон не зробити помилку. Вони дружили, двічі розлучалися, потім знову сходилися, і, можливо, так могло б тривати до нескінченності, якби не втрутилася королева.

Єлизавета II провела розмову з Вільямом, закликавши старшого онука нарешті подумати про вибір дружини. Кейт Міддлтон хоч і була з досить заможної родини, але, як кажуть в народі, простолюдинка, проте королева схвалила цей союз і дала свою згоду на весілля.

Ймовірно, гіркий досвід Єлизавети II, коли вона змусила свого старшого сина Чарльза (батька принца Вільяма) одружитися з жінкою, яку він ніколи не любив, – Діані Спенсер, допоміг Її Величності прийняти рішення на користь Кейт, вельми милою, надійної і гаряче люблячою її старшого онука.

16 листопада 2010 року було оголошено про заручини Кейт і Вільяма. А 29 квітня 2011-го в Вестмінстерському абатстві відбулося їх весілля, на яке принц запросив чи не всіх своїх колишніх дівчат.

До речі, зовсім недавно на весіллі його молодшого брата Гаррі і американської актриси Меган Маркл також були присутні колишні пасії молодшого принца. Офіційно відомих, до речі, їх було теж близько п’яти, так що брати до весілля вели майже рівний рахунок.

Сьогодні Вільям і Кетрін ростять вже трьох спадкоємців: двох синів – Джорджа і Луї, і дочку Шарлотту. Кажуть, в планах ще народження четвертого спадкоємця, можливо, це і буде реверанс в бік королеви Єлизавети II, матері чотирьох дітей, яка колись дала свою згоду на весілля принца і герцогині Кембриджської.

Джерело.