fbpx

6 листопада – День ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» – про що просять у цей день

Святкування на честь чудотворної святині проводиться 6 листопада.

Ікона Божої Матері Всіх скорботних Радість в порівнянні з іншими є особливо близькою до серця віруючої людини, адже безліч людей протягом всього свого життя стикаються з різними труднощами будь то хвороби і слабкості, бідність і негаразди, печалі і скорботи. Тільки в одній назві святині можна знайти розраду.

Ікона «Всіх скорботних Радість» – це абсолютно унікальне явище в історії іконопису. Череда задокументованих свідчень про чудотворні властивості цього образу – чи не найдовша в історії богородичной іконографії. Він володіє даром зцілення у випадках важких, часом непоправних недуг.
У цьому образі Свята Богородиця чує всіх своїм вічно скорботним про християнському народі серцем, особливо тих, хто зіткнувся з суворими тяжкими випробуваннями долі.

Відомо, що молебень перед божественним чином допомагає людям в такий спосіб:

* Дарує нужденним людям необхідні блага;
* Приносить втіху в скорботі, а також в складних життєвих ситуаціях;
* Виліковує фізичні і тілесні хвороби;

* Вона оберігає торговців в поїздках;
* Моляться лику і про допомогу в справах;

* Допомагає також в труднощах на роботі і в сімейному житті.

молитва:

“О, Пресвята і Преблагословенна Діво, Владичице Богородице! Призри милостиво Твоїм оком на нас, майбутніх перед святою іконою Твоєю, що з розчуленням моляться Тобі: збудуй нас із глибини гріховної, просвіти розум наш, затьмарений пристрастями, і вилікуй вирaзки душ і тіл наших. Не маємо іншої допомоги, не маємо іншої надії, крім Тебе, Владичице.

Ти знаєш всі немочі і гріхи наша, до Тебе прибігаємо і співаємо: не залиш нас Твоєю небесною поміччю, але стань нам повсякчас і Твоїм невимовним милосердям і щедротами спаси і помилуй нас, тих, хто гине. Даруй нам виправлення гріховного життя нашого і визволи нас від скорбот, бід і хвороб, від смeрті, пeкла і вічнoї мyки. Ти бо, Царице і Владичице, швидка Помічниця і Заступниця єси всім припадаючим до Тебе і міцний Прихисток грішників, що каються.

Читайте також: Чудодійна молитва “Сім хрестів” – захист від усіх бід

Подай нам, Всепрощаюча Діво, християнський кінець життя нашого мирний і непостидний і сподоби нас Твоїм клопотанням вселитися у обителях небесних, і де невпинне глас святкують радістю славить Пресвяту Трійцю, Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Джерело.

You cannot copy content of this page