6 міфів про прання в які ми продовжуємо вірити і псуємо речі

Сучасні господині забули про багатогодинне стоянні у ванній з тазиком речей. Вони використовують пральні машинки, і прання речей не може тривати довше 3-х годин. Ось тільки не всі речі вдається добре очистити від плям? Чому? Просто ми продовжуємо вірити в 6 міфів про прання і неправильно чистимо одяг.

Якщо ви не впевнені як прати ту чи іншу річ, подивіться на бирку. На ній вказано температуру, при якій найкраще видаляються плями, а річ не пошкоджується.

Міф 1 – одна універсальна програма відпере всі речі. Багато хто вважає, що всі ці численні програми на пральній машинці – витівки маркетологів для більшої викачки грошей. Господині виставляють одну програму для всіх типів речей. Але правильна програма потрібна для підбору температури води по типу тканини і кількості оборотів при сушінні. Хочете щоб річ служила довго, виберіть програму під неї.

Міф 2 – ідеальна вода для прання – 30 градусів. Тільки в тому випадку, якщо у вас білкові плями, наприклад, молоко, кpoв, їжа; або рослинні: трава, фрукти, соки. Інші плями відпираються при температурі води вище.

Міф 3 – при високих температурах всі плями йдуть краще. Кожна річ вимагає індивідуального підходу, вони люблять сортування. Бавовна, льон і кольорові речі не люблять температури вище 60 градусів. А ось шерсть і шовк – більше 40. В іншому випадку можна отримати місиво з потьоками фарб або вовняну кофту на дитину.

Читайте також: Ідеально чисті кухонні рушники за півтори хвилини: ніколи не розповім цей секрет свекрусі

Міф 4 – дорослі порошки більш шкідливі дитячих. Порошок для дитячого одягу в своєму складі має ті ж компоненти, що і “дорослі” аналоги. При алергії у дитини краще прати його речі дитячим милом або порошком, але полоскати кілька разів і сушити на вулиці.

Міф 5 – немає різниці між порошком для пральної машинки і ручного прання. Різниця є. В ручному порошку немає норм по піноутворенню. Вона утворюється і утворюється, витікаючи через машинку. Можна отримати пінну вечірку у ванній в кращому випадку, а так – згорілий мотор або електронний блок управління.

Міф 6 – можна прати всі речі одним порошком. Гірше від цього не буде, але тільки білі тканини почнуть швидше жовтіти і сіріти, а кольорові – втрачати малюнок.

Джерело.