fbpx

6 найбільш невірних чоловіків за знаком Зодіаку

Деякі чоловіки просто не можуть не задивлятися на інших жінок. Виявляється, така слабкість до прекрасної статі у багатьох залежить від знака Зодіаку. З нашої статті ви зможете дізнатися про найбільш невірних представників зодіакального кола.

Напевно багато хто погодиться, що зрада – це непростимо. Нікому з тих, кого доля хоча б один раз зводила з зрадниками, не хочеться знову наступати на ті ж граблі. І цього можна уникнути. Схильність до зради багато в чому залежить від знака Зодіаку.

Як з’ясувалося, багато представників зодіакального кола просто не можуть бути вірними і завжди прагнуть знайти захоплення на стороні. У зв’язку з цим експерти склали для вас рейтинг чоловіків, які зраджують своїм коханим набагато частіше, ніж інші.

Чоловік-Риби
Останнє місце рейтингу самих невірних чоловіків займають Риби. Представники цього знака Зодіаку досить романтичні і здатні кохати тільки одну жінку. Однак, як досвідчені рибалки, вони прагнуть до великого улову. Їм подобається купатися в жіночій увазі, знайомитися з представницями прекрасної статі і обсипати їх компліментами.

Як правило, далі iнтuмних розмов справа не заходить, а фізичну близькість з іншою вони представляють тільки в своїх фантазіях. Тому в будь-який момент чоловіки-Риби можуть усвідомити неправильність своєї поведінки і відправитися додому, до люблячої дружини.

Чоловік-Водолій
Харизма і товариськість цього знака Зодіаку здатні звабити будь-яку жінку. Однак самі Водолії не стpaждають від слабкості до протилежної статі, а відповідно, і не прагнуть зраджувати. Перебуваючи в жіночій компанії, вони можуть звернути увагу на ту, яка буде більш відкритою і балакучою, так як спілкування для Водоліїв в пріоритеті.

Якщо ж співрозмовниця надто захопить даного зодіакального представника, то він не втратить можливість. Варто відзначити, що сам Водолій ніколи не пробачить зраду і, запідозривши кохану жінку в зраді, може помститися їй таким же чином.

Чоловік-Козеріг
Ці представники зодіакального кола зраджують вкрай рідко, а якщо роблять це, то дуже приховано. Вони не є прихильниками випадкової близькості, тому, якщо вони і зраджують, то відбувається це під впливом сильних почуттів. Якщо у чоловіка-Козерога з’являється коханка, то це надовго.

Однак це не означає, що вони поспішать розлучитися з коханою дружиною. Їх любові і турботи вистачить на обох жінок. Жінкам, яких Козероги вибирають в якості коханок, доведеться сильно розчаруватися. Як правило, Козероги рідко йдуть із сім’ї, а їхні почуття до розлучниці рано чи пізно зникнуть.

Чоловік-Стрілець
Чоловіки-Стрільці не дарма виявилися на третьому місці рейтингу. Для них зрада – це свого роду гра, а сам процес спокушання приносить їм задоволення. Вибираючи жepтву, Стрільці підуть на будь-які хитрощі, щоб залучити її увагу. Приємні компліменти, гучні обіцянки про спільне майбутнє і навіть зізнання в любові – це лише мала частина того, на що здатний Стрілець заради досягнення своєї мети.

Як тільки він розуміє, що представниця прекрасної статі розтанула від його залицянь, тут же приступає до рішучих дій. Після близькості він повертається додому, в обійми коханої жінки, а на наступний день знову вирушає на полювання. Цей Знак Зодіаку ходить на сторону досить часто, так як швидкоплинний роман для нього є нормальним і нічого не значущим явищем.

Чоловік-Скорпіон
Скорпіони відносяться до числа самих пристрасних коханців, саме тому вони так небайдужі до протилежної статі. Вони знають секрети зваблювання жінок і не бояться використовувати їх на практиці. Зазвичай вони успішно досягають своєї мети, але після цього відразу ж втрачають інтерес до жінки, яку ще годину тому намагалися спокусити усіма силами.

Однак якщо чоловік-Скорпіон задоволений своїми стосунками, то думки про зраду у нього навіть не виникнуть. До зради його може підштовхнути помста, відсутність близькості і жага різноманітності.

Читайте також: Названо найзрадливіший знак Зодіаку

Чоловік-Терези
Навіть пристрасні Скорпіони поступилися першим місцем в рейтингу скромним, здавалося б, Терезам. Представники цього Знака Зодіаку є цінителями жіночої краси. Вони можуть спокійно пройти повз гарну жінку, але хоча б жестом висловлять їй свою симпатію. Подружжя Терезів рідко помічають, що їх чоловіки не такі сором’язливі і вірні, якими здаються.

Ви ніколи не помітите його дивну поведінку, жіноче волосся на сорочці або сліди губної помади, так як ці чоловіки вміють вправно приховувати свої інтрижки. Незважаючи на їх любов до прекрасної статі, вони рідко покидають сім’ю заради коханки. Як правило, такі романи Терезів бувають тільки швидкоплинними.

Джерело.

You cannot copy content of this page