fbpx

Названо найзрадливіший знак Зодіаку

Які ж все ж різні знаки Зодіаку! Люди, народжені під одним знаком, – великі вчені, під іншим – везунчики, під третім – улюбленці. А чи замислювалися ви коли-небудь, який знак Зодіаку самий невірний?

Подивіться на цей самий правдивий рейтинг, де на 12 місці стоять представники найвірнішого знака. Просто неймовірно, але саме Скорпіони найвірніші.

Кожне місце в цьому рейтингу – абсолютна несподіванка. Перше ж місце займає самий невірний знак. Хочете дізнатися, хто займає лідируючі позиції? Кожна ступінь рейтингу дійсно дивує, навряд чи ви могли здогадуватися, що саме так йдуть справи.

У цьому списку невірності НЕ буде поділу на чоловіків і жінок. Ось він – самий правдивий рейтинг зрадників по знакам Зодіаку. Перед тим, як розкрити хто ж в ньому на першому місці, розставимо інших в порядку зростання цього неприємного показника. Список сформований з кінця!

12 місце – Скорпіон

Несподівано! Гіперсeксyальний диявoльськи привабливий і харизматичний Скорпіон якому всi готові віддатися з першого погляду – найвірніший знак. Правда не факт, що всі готові приймати таку вірність. Скорпіон не зраджує не тому що він такий благородний, а тому що не бачить сенсу шукати нову жeртву поки стара ще тріпається.

11 місце – Козеріг

Козеріг не зраджує, тому що не розуміє який сенс ризикувати всім що нажито непосильною працею і прикладати купу зусиль щоб в результаті отримати сeкс? У нього ж і так є сeкс. «Де логіка?» – запитує нас Козеріг. Немає логіки. Так, Козеріг дійсно поєднує в одному реченні слова “сeкс” і “логіка”, і ніде йому не тисне.

10 місце – Телець

Тельцю стрьомно. У нього все так добре і стабільно: будинок повна чаша, дача по вихідним, котик і пироги в духовці – і все це втратити через якийсь інтрижки? Та ну її до біса! Потім знову ж заново одружитися – починай з початку всю цю тяганину? Ні.

9 місце – Водолій

Якщо Водолія щось не влаштовує – Водолій розлучається. Тому що зраджувати неблагородно негігієнічно і взагалі фу. Знову ж Водолії люблять набрехати з три короби але тільки і виключно з любові до мистецтва. А брехати по необхідності – немає так Водолії не грають.

8 місце – Терези

Терези ніколи не зраджують спонтанно. Їм потрібно все зважити обміркувати і вирішити: чи хочу я, можу я це, саме я … І поки вони зважують – все поїзд пішов. Ну й добре не дуже-то й хотілося.

7 місце – Діва

Зізнаємося чесно, ми поставили Дев на 7 місце просто так. Треба ж було їх кудись поставити. Деякі Діви зраджують. Деякі – ні. В принципі це зовсім неважливо. Тому що навіть, якщо у Діви 5 сeксyальних партнерів одночасно то:

про це ніхто ніколи не дізнається;
якщо небо впаде на землю і про зраду Діви дізнаються – Діва викрутиться.
Пробували коли-небудь переспорити Діву? Ото ж бо ж.

6 місце – Риби

Риби зраджують партнеру щодня. Іноді три рази в день. Подейкують особливо пристрасні натури доходили і до десятка зрад менш ніж за добу!

Але правда виключно у власних сeксyальних фантазіях. Що ж стосується реальної фізичної зради, то Риби зраджують тільки і виключно з великої любові. А ось скільки разів в житті Риба закохається по вуха вам ніхто передбачити не зможе. Це дивлячись яка Риба.

5 місце – Лев

Леви не зраджують, поки їх все влаштовує. Тобто поки їх належним чином вихваляють і обожнюють. Проблема в тому, що неможливо підвищувати градус захоплення Левом вічно, і рано чи пізно Лев вирішить, що два залицяльника всяко краще одного.

А три – краще двох. А ще краще – десять! Адже головне ж не сeкс, головне – щоб все навколо знали як феєрично велелюбний Лев і тихо заздрили. Р-р-р!

4 місце – Близнюки

Близнюки не надають вірності ніякого значення, тому що головне правило життя Близнюків – «до біса правила!». Близнюки не терплять обмежень, тим більше в особистому житті. Втім, Близнюки майже ніколи не заводять собі постійних коханців. Тому що мінливість – друге ім’я Близнюків.

3 місце – Рак

І знову раптово! Трійку лідерів замикають тихі сором’язливі романтичні ніжні і дуже-дуже сімейні Раки. Які так само тихо соромливо і романтично регулярно ходять наліво. Нам здається, що таким чином вони відновлюють рівновагу у всесвіті: повинні ж і у Раків бути якісь недоліки!

2 місце – Овен

Овнам потрібно не просто все найкраще, Овнам потрібен ідеал. Проблема в тому, що якщо знайти ідеал і довго на нього дивитися, можна знайти купу недоліків. І все! Усе! Починаймо її знову!

1 місце – Стрілець

Ось! Ось він самий невірний, самий непостійний знак Зодіаку! Знаєте чому Стрільці одружуються і виходять заміж 5-6 разів, а то і більше? Ні, не тому що подружжя не витримують зради Стрільців, а тому що Стрільцям нудно все життя зраджувати одній і тій же людині. І з цим знанням нам всім доведеться якось далі жити, так.

Читайте також: “Я зустрічаюсь лише з забезпеченими чоловіками, але це ніяк не стосується грошей” – сповідь успішної жінки

Джерело.

You cannot copy content of this page