fbpx

6 ознак, що вид з вікна притягує до будинку невдачу

Вигляд із вікна дуже важливий. Якщо він просто недостатньо гарний, то це не позначиться погано на енергетиці будинку та вашій удачі. Але якщо він викликає лише негативні емоції, отже, можна чекати на проблеми.

Є багато різних причин втрати здоров’я та гарного настрою. Намагайтеся пам’ятати про них, щоб знати, як зробити своє життя кращим і не допустити втрату позитивної енергії.

Ви часто хворієте

Відповідно до вчення фен-шуй, якщо ви дивитеся у вікно і бачите там смітник або звалище, це неминуче викличе постійне нездужання. У таких випадках люди відчувають постійний головний біль та відчуття слабкості.

Ваша продуктивність падає

Поганий вигляд із вікна, який вам зовсім не подобається, призведе до того, що ваша продуктивність впаде. Це актуально лише для тих, хто працює вдома. Вигляд з вікна повинен бути прийнятним.

Ви лаєтеся з родичами

Постійні сварки – це норма у квартирі або в будинку, де вид з вікна залишає бажати кращого. Таке відбувається найчастіше через наявність за вікном зруйнованих будівель, старих споруд.

Ви відчуваєте слабкість

Ще одна ознака того, що вигляд із вікна недостатньо хороший. Багато людей у ​​такому разі відзначають відчуття здавленості, напруження. Багато хто переживає по дрібницях, а потім, коли переїжджає на нове місце з задовільним видом з вікна, проблема йде сама собою.

У вас не вистачає сил

Сил на заняття спортом, розваги, на радість, на улюблені справи. Поганий вигляд із вікна виконує роль енергетичного вампіра. Сили залишають людей, які живуть у такому будинку. Це відбувається майже завжди.

Ви погано спите

Поганий сон без особливих причин теж явно вказує на те, що з виглядом з вікна щось не так. Якщо ви не можете пояснити нічим цю проблему, тому що ведете правильний спосіб життя, спробуйте звернутися до порад, описаних далі.

Як виправити проблему

Зовсім не обов’язково кудись переїжджати. Для того, щоб нейтралізувати негативну енергетику поганого виду з вікна, ви можете зробити таке:

Поставити на підвіконня колючі рослини. В даному випадку йдеться про кактуси, троянди, алое, молочай і так далі. Такі рослини не дають будь-якій негативній енергії пройти до вашого будинку.

Повісити жалюзі. Якщо вигляд із вікна поганий, ви можете не дивитися на нього. Просто завісьте вікна щільними жалюзями. Це допоможе вирішити проблему.

Напроти вікна поставте дзеркало. Це не вирішить проблему повністю, але частково зменшить негативний вплив, поверне частину поганої енергії назад на вулицю.

You cannot copy content of this page