fbpx

6 помилок, які роблять у ванній кімнаті 70% людей.

Ванна кімната: для деяких це святилище, місце для довгих гарячих ванн зі свічками і складних ритуалів догляду за шкірою. Для інших це необхідне зло, кожен сантиметр якого покритий патогенами. Як і завжди, реальність знаходиться десь посередині.

Приймаєте тривалий гарячий душ. Це самий дивний факт, але ті розкішні, гарячі струмені води насправді руйнують вашу шкіру. Перш ніж ви почнете кричати: «Тільки через мій трyп я відмовлюся від цієї радості!», вислухайте нас. А точніше, вислухайте сертифікованого дерматолога, доктора Джоеля Шлессингера, який знає набагато більше, ніж хто-небудь інший.

«Якщо ви довго стоїте під гарячим душем, то фактично висушуєте шкіру, – каже він, – Гаряча вода розширює крoвоносні судини і відкриває пори, тим самим допомагаючи шкiрі втрачати необхідну тілу вологу». Гірше того, цей потік видаляє натуральні масла! Отже, що ми можемо зробити, щоб обмежити шкоду після такого задоволення?

«Я завжди рекомендую наносити зволожуючий крем на шкіру», – говорить Шлессингер. Інші експерти були менш стримані. Вони рекомендують повністю уникати гарячого душа, замінюючи його теплим. І пам’ятайте – не більше 10 хвилин!

Читайте також: Спочатку вони насолоджувалися сімейною ідилією, але через кілька днів у будинку став відчуватися якийсь дивний запах, який поступово переходив у неприємний.

Приймаєте душ занадто часто У різних країнах душ приймають з різною частотою. Фахівці кажуть, що навіть останні бруднулі з ваших знайомих – і ті миються занадто часто. Вони стверджують, що люди, які приймають душ рідше або навіть майже ніколи не приймають його, не так часто стикаються з проблемами шкіри, ніж люди, які миються щодня!Звичайно, якщо ви часто потієте і багато рухаєтеся, справи йдуть інакше. Те ж саме стосується літнього періоду.

Миєтеся милом (крім рук) Стандартне мило призначене для усунення жиру з шкіри і, на жаль, разом з ним і натуральних захисних речовин, які зберігають здоров’я вашої шкіри. Мило має pH близько 9-10. Рівень pH звичайної шкіри становить близько 4,7. Як ви вже зрозуміли, мило – дуже суворе і занадто сухе для вашої шкіри.

Замість звичайного мила використовуйте хоча б призначене для «чутливої шкіри». Дуже непогано, якщо в складі мила або гелів є натуральні масла.

До речі, краще не використовуйте губки для душу (мочалки), так як вони є найкращим домом для бактерій і мікроорганізмів.

Чистите зуби старою зубною щіткою Швидко відповідайте, як довго ви чистите зуби своєю зубною щіткою? Якщо ви не можете згадати, то, ймовірно, вже дуже і дуже довго.

«Зубні щітки слід замінювати кожні три місяці, – каже Минал Патель, стоматолог і засновник Preston Dental Loft у Кері, Північна Кароліна, – До речі, до електричних зубних щіток це теж відноситься, як не крути». Ви повинні змінювати свою зубну щітку приблизно кожні 3-4 місяці або раніше, якщо щетинки помітно зносилися.

А якщо ви хворіли, то більше не використовуйте заражену зубну щітку. Купіть нову. Бактерії та віруси можуть жити на щітці протягом декількох тижнів. Щоб глибоко очистити зубну щітку, рекомендується вимочити її в перекисі водню протягом 10 хвилин. Звичайно, це теж тимчасовий засіб.

Спускаєте воду в унітазі з відкритим сидінням Ви, напевно, чули про те, що унітаз – це рай для мікробів. Коли ви спускаєте воду з відкритим сидінням, в повітря піднімається цілий шлейф мікробів.

Що б не було у вашому тyалеті, воно буде в повітрі. Що б не було в тому жaхливому шлейфі, воно може легко потрапити на вашу зубну щітку, вашу мильницю або навіть гумову качечку вашої дитини!

Використовуєте туалетний папірТак, ви правильно прочитали. Туалетний папір сухий, жорсткий і дуже грубий для ніжних частин тіла.

Джерело

You cannot copy content of this page